Darissa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 05 gru 2017, 10:24

Trzeba stworzyć piękną stronę internetową

29 maja 2018, 09:37

Trzeba stworzyć piękną stronę internetową, przez którą będę mógł sprzedawać swoje produkty. Z kim mam się kontaktować na ten temat? :ico_sorki:

Dankore
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 04 gru 2017, 23:04

Re: Trzeba stworzyć piękną stronę internetową

29 maja 2018, 10:28

Szukaj tych, którzy tworzą witryny dla pieniędzy i oni stworzą taką stronę, jaką dokładnie chcesz.

HayleyNash
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 04 sie 2017, 11:57

Re: Trzeba stworzyć piękną stronę internetową

29 maja 2018, 11:46

Poszukaj kostruktor witryn, z jego pomocą stworzyć witrynę jest łatwo. Ale trzeba mieć hosting dla prawidłowego działania strony oraz nazwę domeny. Nazwę domeny dla witryny po podłączeniu dowolnej taryfy firma Hostpro daje w prezencie. U nich można również połączyć bezpieczny hosting https://hostovita.pl, mają różne taryfy, pomogą wybrać odpowiedną. Sama niedawno stworzyłam stronę internetową, teraz wiem gdzie się udać aby strona pracowała jak zegarek.

luiza30
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 09 cze 2018, 21:08

Re: Trzeba stworzyć piękną stronę internetową

09 cze 2018, 22:04

Są gotowe platformy sprzedażowe, sklepy internetowe. A stronkę można samemu sobie przygotować, np. z wykorzystaniem darmowego cmsa jakim jest Wordpress. Tylko najlepiej nie na platformie WP, ale kupić sobie domenę, serwer na którym stanie stronka, zainstalować na nim Wordpressa i szukać darmowych skórek i dopasowywać je do swoich upodobań. Prosta edycja takiego Wordpressa nie jest trudna i spokojnie można to ogarnąć samemu :)

Konuszka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 23 paź 2018, 21:44

Re: Trzeba stworzyć piękną stronę internetową

30 maja 2019, 10:03

No w sumie dobry hosting to podstawa w takiej sytuacji. Na pewno nazwa.pl ma dobre oferty. Mozę troszkę droższe niż konkurencja ale moim zdaniem trzymają jakość. Infolinia pomocna w razie problemów. No i 22 lata doświadczenia, a chyba nawet więcej niż 22

kizomba
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 25 lut 2019, 21:57

Re: Trzeba stworzyć piękną stronę internetową

01 wrz 2019, 17:10

Tez wlasnie jestesmy od lat u nazwy, wczesniej kilku tanszych dostawcow przerobilismy bo chcielismy zaoszczedzic ale niestety nie wygladalo to najlepiej

Minuszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 06 maja 2019, 20:36

Re: Trzeba stworzyć piękną stronę internetową

22 gru 2019, 13:11

Nie ma co oszczędzać, lepiej jednak trochę zainwestować i mieć stronę na poziomie, ktora nam pomoże w prowadzeniu firmy. Nam się też od nazwy sprawdzają usługi. Nie bez powodu tyle na rynku są

dimorek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 18 lut 2020, 10:13

Re: Trzeba stworzyć piękną stronę internetową

14 mar 2021, 11:14

A jeśli chcecie mieć pewność, że Wasza strona jest bezpieczna to zachęcam do odwiedzenia strony https://bezpiecznywordpress.pl/ sam korzystałem z ich usług i jestem zadowolony. Nie kosztuje to dużo, a przynajmniej mogę spać spokojnie wiedząc, że moje dane są bezpieczne.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość