carmelia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 12 cze 2014, 17:04

co mam zrobić z żylakami?

17 lip 2018, 10:59

cześć dziewczyny, macie jakieś pomysły jak pozbyć się żylaków? bo zawsze lubiłam chodzić w spódniczkach, ale odkąd mam żylaki to niestety chodzę tylko w spodniach.

marika91
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 lip 2018, 21:00

Re: co mam zrobić z żylakami?

17 lip 2018, 21:03

Oj kochana ciężki temat, moja mama przetestowała dziesiątki kremów i bez efektu. Jedyne wyjście to chyba usuwanie laserowe.

cytrynka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 16 wrz 2014, 11:21

Re: co mam zrobić z żylakami?

18 lip 2018, 12:08

Coś z całą pewnością musisz zrobić bo nieleczone żylaki mogą prowadzić nawet do stanów zapalnych.

tojatereska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 29 lip 2014, 21:16

Re: co mam zrobić z żylakami?

19 lip 2018, 11:53

mi dużą ulgę przynoszą rajstopy uciskowe, ale wydaje mi się, że powinnaś pomyśleć o konsultacji medycznej i zabiegu.

Awatar użytkownika
Jolie90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 27 sty 2015, 11:11

Re: co mam zrobić z żylakami?

24 lip 2018, 11:04

sama żylaków nie wyleczysz, owszem rajstopy czy aktywność fizyczna pomaga w zapobieganiu, ale nie w zwalczaniu. ostatnio na blogu krakowskiej kliniki vesuna czytałam ciekawy artykuł na temat żylaków. w sumie tekst zachęca czytelnika do wizyty u lekarza i ewentualnego zabiegu na żylaki. tu wklejam link gdy ktoś był głodny wiedzy: http://vesuna.pl/blog/medycyna-estetycz ... ow-nogach/ .

Awatar użytkownika
gagabrysia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:33

Re: co mam zrobić z żylakami?

20 sie 2018, 22:23

sama żylaków nie wyleczysz, owszem rajstopy czy aktywność fizyczna pomaga w zapobieganiu, ale nie w zwalczaniu. ostatnio na blogu krakowskiej kliniki vesuna czytałam ciekawy artykuł na temat żylaków. w sumie tekst zachęca czytelnika do wizyty u lekarza i ewentualnego zabiegu na żylaki. tu wklejam link gdy ktoś był głodny wiedzy: http://vesuna.pl/blog/medycyna-estetycz ... ow-nogach/ .
Jolie90, a oni te zabiegi przeprowadzają w obu punktach? na dobrego pasterza mam nieco bliżej ;)

Awatar użytkownika
Jolie90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 27 sty 2015, 11:11

Re: co mam zrobić z żylakami?

23 sie 2018, 21:09

wiesz co ja tylko czytałam artykuł, ale zawsze możesz do tej Kliniki Vesuna zadzwonić i się wszystkiego dowiedzieć. Tak chyba będzie dla Ciebie wygodniej i prościej.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość