magdakoziol
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 wrz 2018, 14:28

Re: Dobry optyk

13 wrz 2018, 09:54

Polecam salon Oko Design, optyk jest dokładnie na Krowoderskiej, mają też swój serwis online na oko-design.com. U nich w końcu mi się udało dobrać oprawki w których nie wyglądałem jak głupek :P Nie wiem na czym to polega, ale naprawdę mało oprawek mało kształtów mi pasuje do twarzy, tutaj takie oprawki od Cheap Monday znalazłem.

WandaObrembowska1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 21 paź 2018, 14:14

Re: Dobry optyk

24 paź 2018, 11:24

Ja najczęściej chodzę po soczewki do salonu optycznego we Wrocku w Oculus. Lubię tam chodzić bo mają bardzo fajne ceny, duży wybór oprawek, okularów przeciwsłonecznych i tym podobne.

Karolakarola1985
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 26 lis 2018, 21:04

Re: Dobry optyk

22 mar 2019, 12:23

A gdzie kupujecie swoje okulary przeciwsłoneczne ? Ja już powoli szykuję się do lata i za jakiś czas zamierzam kupić jakies ekstra okularki. Polecam punkt Optic Design w Poznaniu gdzie kupimy same markowe perełki.

ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

Re: Dobry optyk

14 cze 2019, 07:28

Z okularami nie ma problemu, kupi się raz i ma się spokój z zakupami na parę lat. Inaczej jest z soczewkami ponieważ co jakiś czas musisz kupować nowe, no i oczywiście akcesoria do nich również musisz posiadać. Czasami udaje mi się znaleźć coś taniej jak na przykład ostatnio trafił mi się kod rabatowy alensa. Jeśli ktoś chce zaoszczędzić na soczewkach to warto zaglądnąć tutaj kuponiarnia.pl/promocje/alensa/

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość