bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

gdzie kupujecie kosmetyki naturalne ?

10 lis 2018, 00:19

jak w temacie czy podzielicie się namiarem na sprawdzone miejsca, gdzie mozna kupić kosmetyki naturalne ? w drogeriach stacjonarnych wybór jest ubogi lub zerowy. Podejrzewam, ze w sieci jest sproo fajnych sklepów z takim asortymentem. Może jakieś hurtownie ( by ceny nie zwalały z nóg ;p ). Z góry dzięki :)

margolicka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 19 wrz 2018, 09:50

Re: gdzie kupujecie kosmetyki naturalne ?

15 lis 2018, 11:44

i tu masz 100% racji - hurtownie to świetne miejsce na poszukiwanie takich produktów. I nie mam tu na mysli już tylko ceny - przede wszystkim masz w takich miejscach bardzo duży wybór produktów profesjonalnych. A jeśli chodzi o konkretne miejsce to ze swojej strony polecam Mimari :)

Frania23
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 31 paź 2018, 14:34

Re: gdzie kupujecie kosmetyki naturalne ?

15 lis 2018, 15:44

Chyba nie ma takiego jednego konkretnego sklepu, gdzie można byłoby wszystko dostać. Sama kupuję naturalne kosmetyki na allegro prosto od producentów. :)

vizzka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 13 wrz 2018, 09:15

Re: gdzie kupujecie kosmetyki naturalne ?

18 lis 2018, 17:30

o margolicka ja też od niedawna kupuję w Mimari. Dowiedziałam się o tej hurtowni od mojej kosmetyczki, która tam składa zamówienia na różnego rodzaju kosmetyki i sprzęty do swojego gabinetu :) ceny bardzo rozsądne a wybór bardzo duży.

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: gdzie kupujecie kosmetyki naturalne ?

20 lis 2018, 21:55

no to skoro tak zachwalacie tą hurtownię Mimari to jutro postaram się na spokojnie przejrzeć ich asortyment i może coś wybiorę. Myślicie, że uda mi się tam coś znalezc na prezenty gwiazdkowe dla żeńskiej części mojej rodzinki ?

Kasiunia85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 10 paź 2018, 11:27

Re: gdzie kupujecie kosmetyki naturalne ?

21 lis 2018, 11:45

Uwielbiam naturalne kosmetyki,mydła i tym podobne. Moim ostatnim odkryciem jest klep zielarski "Dobre źródło" z Wrocławia. Sklep ma swoją stronę o takiej samej nazwie i można u nich zamówić dużo ciekawych rzeczy od kosmetyków po suplementy na różne dolegliwości. Jeżeli jest ktoś zainteresowany to warto wejść do nich na dobrezrodlo.sklep.pl.

Cesia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 20 wrz 2018, 15:08

Re: gdzie kupujecie kosmetyki naturalne ?

21 lis 2018, 19:25

Pielęgnacja twarzy jest u mnie niemalże rytuałem, dlatego muszę mieć najwyższej jakości kosmetyki na bazie najwartościowszych ekstraktów. Takie właśnie znajdę tylko w sklepie Calluna Medica. Wiecie, że Kasie Cichopek też się w nim zaopatruje? Aby sprawić, żeby moja cera była jedwabiście miękka i rozjaśniona stosuję naturalny krem wybielający i redukujący przebarwienia oraz do kompletu maseczkę redukującą przebarwienia Włochy.

vizzka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 13 wrz 2018, 09:15

Re: gdzie kupujecie kosmetyki naturalne ?

22 lis 2018, 12:55

bloom no pewnie, że kupisz tam coś na prezent :) ja sama zastanawiam się nad tym by sprawić sobie taki profesjonalny zestaw do manicure i pedicure wiecie frezarka itd. przeglądałam już ofertę i pewnie coś uda się wybrać :)

anomas
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 19 lut 2017, 15:26

Re: gdzie kupujecie kosmetyki naturalne ?

23 lis 2018, 16:24

kosmetyków naturalnych używam bardzo mało, bo nie zawsze działają tak jakbym tego chciała. Zresztą ja i tak mam problem tylko z cieniami i workami pod oczami. Na ten problem stosuje tylko krem remescar, więc całkiem spoko. Jest wydajny, ładnie pachnie i skuteczny do tego jest bardzo :)

MadziaRoleska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:34

Re: gdzie kupujecie kosmetyki naturalne ?

25 lis 2018, 16:38

Rzadko stosuję - ale jeśli już, mamy taki lokalny sklep z naturalnymi produktami - mają przed wszystkim żywność, ale rozszerzyli asortyment. Tam zawsze da się coś wybrać. Tyle , że nie prowadzą strony internetowej i trzeba się do nich wybierać osobiście.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość