nulca
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 01 paź 2015, 14:24

Do kogo w Gdańsku na depilację laserowa

12 gru 2018, 11:22

Dziewczyny poratujcie do kogo wybrać się w Gdańsku na depilację laserowa. Od kilku już lat walczę z nadmiernym owłosieniem na twarzy, stosowałam różne "lekarstwa", środki hormonalne lecz z marnym skutkiem, w koncu lekarz ginekolog powiedział mi ze po prostu tak mam :( Niektóre kobiety tak mają. Problem najbardziej dotyczył owłosienia na brodzie. Na początku było codzienne wyrywanie tych włosków, czasami nawet kilka razy dziennie. Pewnego dnia zainteresowałam się depilacja laserową, znalazłam gabinet w Gdańsku i umówiłam się na zabieg laserem IPL. No i po kilkunastu (!) zabiegach zero efektu. Chciałam złożyc reklamację ale pani w gabinecie powiedziała że widocznie tylko ja tak mam i inne kobiety są zadowolone i reklamacji nie przyjmie.
Czy rzeczywiśćie depilacja laserowa mi nie pomoże? A moze doradzicie jakieś inne miejsce na mapie Gdańska?

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Do kogo w Gdańsku na depilację laserowa

13 gru 2018, 10:32

Nic dziwnego, że nie pomogło bo ipl nie jest depilacją laserową ale usuwaniem owłosienia za pomocą światła. Nie da sie za pomocą ipl usunąc włoskow na zawsze, ogolnie warto jest wcześniej poczytać sobie o tym w sieci, szkoda, ze wcześniej nie poczytałaś ale się wybrałaś. Ogólnie to ściema. Lepiej idź na laser diodowy. W Gdańsku mają taki w Clinica cosmetologica - vectus. Ogólnie wiele gabinetów ma lasery diodowe, ale ten jest najlepszy.

nulca
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 01 paź 2015, 14:24

Re: Do kogo w Gdańsku na depilację laserowa

13 gru 2018, 11:09

To znajoma ogolnie....Ona jest kosmetyczka i mnie na coś takiego namówiła.No przyznam się, że nakręciła mi makaron na uszy bo powiedziała, że to jest takie dobre i skuteczne ale okazało sie, że jednak nie jest. Nie chciałam się z nia potem o to kłócić bo w koncu robiła mi zabiegi taniej. Z jakim kosztem muszę się liczyć z tym zabiegiem?

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Do kogo w Gdańsku na depilację laserowa

13 gru 2018, 12:56

No i co z tego, że taniej... Podejrzewam, że jeśli byłaś na kilkunastu zabiegach to tanio nie było i wydałaś na to niezła fortunkę. Szkoda, że tak Cię ogólnie znajoma wykiwała. Bym sie osobiście na nią zdenerwowała. Z tego co sobie patrzę w ich cenniku https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/ ... ar-vectus/ jeden zabieg na brode kosztuje jakieś 150 zł.

nulca
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 01 paź 2015, 14:24

Re: Do kogo w Gdańsku na depilację laserowa

13 gru 2018, 14:41

Oj dość drogo.... A ile zabiegów musiałabym zrobic?

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Do kogo w Gdańsku na depilację laserowa

18 gru 2018, 10:11

No na pewno nie kilkanaście. Podejrzewam, że w tym przypadku zamknęłabyś sie w 3- no maksymalnie 4 zabiegach bo jest to dość mały obszar. Na pewno nie musiałabyś się wybierac na kilkanaście zabiegów.

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Do kogo w Gdańsku na depilację laserowa

31 gru 2018, 08:45

Ja zdecydowałam się na depilacje w clinica cosmetologica ale w ich filii w Gdyni :) Wspaniała obsługa , świetna atmosfera, rezultaty depilacji laserowej są bardzo dobre , widać ogromną różnicę w szczególności na łydkach gdzie włosy są bardzo przerzedzone mimo iż jestem dopiero po trzech zabiegach, Pani do której chodzę na zabieg bardzo sympatyczna i tak potrafi zagadać człowieka, ze nawet nie zdążę się zorientować. ze to już koniec zabiegu :)

Monikabilskaa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 30 lis 2018, 13:27

Re: Do kogo w Gdańsku na depilację laserowa

02 sty 2019, 13:13

warto się zastanowić nad depilacją laserową w Laser Delux w Gdańsku. Robiłam u nich depilację laserową nóg i bikini i jestem bardzo zadowolona. Po 6 zabiegach laserem light sheer jestem totalnie gładka :)

lepitka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2019, 11:09

Re: Do kogo w Gdańsku na depilację laserowa

25 maja 2019, 11:17

Wybrałam się tam gdzie Bialadama, z polecenia koleżanki i bardzo jestem zadowolona, moje nogi są teraz takie gładkie i nie musze się codziennie martwić że mam nogi nieogolone jak idę na basen.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość