olajamroz
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 02 sty 2019, 09:59

Re: Dobry dentysta

02 sty 2019, 10:05

Licówki miałam zakładane w klinice KSE w Toruniu (mają swój lokal na Ugorach, tu są tel do rejestracji: kse.dental). Najbardziej poza samym efektem – bo zęby wyglądają super, bardzo naturalnie – to jestem zadowolona i pozytywnie zaskoczona ceną. Nastawiałam się na dużo większy wydatek i kolejny kredyt w banku, ale obyło się bez ;-)

ewaka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 05 gru 2018, 14:21

Re: Dobry dentysta

04 sty 2019, 16:54

Polecam Marta Jarosz

elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: Dobry dentysta

07 lut 2019, 10:55

Licówki miałam zakładane w klinice KSE w Toruniu (mają swój lokal na Ugorach, tu są tel do rejestracji: kse.dental). Najbardziej poza samym efektem – bo zęby wyglądają super, bardzo naturalnie – to jestem zadowolona i pozytywnie zaskoczona ceną. Nastawiałam się na dużo większy wydatek i kolejny kredyt w banku, ale obyło się bez ;-)
Tez polecam KSE

Falenta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 25 cze 2019, 10:09

Re: Dobry dentysta

25 cze 2019, 10:43

Wydaje mi się że o dentystę już nie jest tak trudno.ale schody zaczynają sie jak jest potrzebne bardziej dokładne prześwietlenie zębów,przykładowo cefalometria.Moja znajoma ostatnio znalazłam bardzo fajną pracownię radiologii stomatologicznej Diagdent w Warszawie. Wszystko szybko załatwiła.

EdytkaN7
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 29 lis 2019, 10:48

Re: Dobry dentysta

10 sty 2020, 11:44

Ja wszystko kompleksowo miałam robione w tym gabinecie w Rojek Dental w Olsztynie. Leczenie stomatologiczne w moim przypadku trwało pół roku ale opłacało się bo mam nareszcie zdrowe zęby i na dodatek zrobiłam wybielanie :).

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Dobry dentysta

25 lut 2020, 13:38

ja mam pakiet stomatologiczny w eurodental, to jest bardzo fajna opcja, bo masz możlwiość w ramach pakietu korzystać z nieograniczonej ilości wizyt, jak dla mnie to fajny komfort.

Welna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 24 lut 2020, 10:27

Re: Dobry dentysta

09 mar 2020, 12:29

Wprawdzie nie Toruń, a Wrocław, ale ja korzystam z ESTmedica. Wybielałam u nich zęby, teraz też regularnie u nich leczę. Kolor zębów dobrali idealnie pod moja karnację. Zęby nie wyglądają sztucznie, nie rażą swoim "blaskiem". Bardzo naturalny efekt! Do tego zawsze stresowałam się leczeniem zębów, u nich ten stres praktycznie znikł. Zawsze uśmiechnięci, potrafią rozbawić, zagadać, odwrócić uwagę od nieprzyjemnych zabiegów.

magda87
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 24 mar 2020, 11:42

Re: Dobry dentysta

24 mar 2020, 16:18

Ja mogę polecić świetną klinikę stomatologiczną, ale w Warszawie (Bemowo) - Dent SM. To jest miejsce wręcz idealne do takiej metamorfozy uśmiechu, bo mają na pokładzie specjalistów z różnych obszarów stomatologii, robią implanty, licówki, wybielanie, zakres usług jest bardzo szeroki.

kucalka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 30 paź 2019, 20:46

Re: Dobry dentysta

29 maja 2020, 20:28

Gdyby ktoś z Was na Ursynowie w Warszawie szukał stomatologa to polecam Pana Tomasaz Mazura. Przyjmuje w Demedzie na ulicy Symfonii. To młody, ale doświadczony i delikatny stomatolog.

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Dobry dentysta

08 lip 2020, 13:32

W Ząbkach niedaleko Warszawy polecam klinikę stomatologiczną Flodental https://flo-dental.pl. Na pewno jest sporo taniej niż w Warszawie, a efekty leczenia i w ogóle podejście do pacjenta pierwsza klasa.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość