veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Mary Kay

14 lut 2019, 11:38

Dziewczyny, znacie kosmetyki Mary Kay? Jak można zostać ich konsultantką? Warto?

Mirania
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 19 lut 2019, 00:07

Re: Mary Kay

19 lut 2019, 00:47

Kosmetyki znam bardzo dobrze, bo moja bratowa jest konsultantką. :) Z pielęgnacji mam akurat żel oczyszczający i maskę z aktywnym węglem, przy mojej tłustej skórze robi naprawdę fajną robotę, ale głównie zamawiam kolorówkę – trwała i wydajna. Co do bycia konsultantką, tak jak mówię, własnych doświadczeń nie mam, ale bratowa sobie chwali. Jest jeszcze na studiach, więc nie ma możliwości pracy na etacie, a tutaj ma możliwość zarobienia pieniędzy na własne wydatki i chyba całkiem nieźle jej idzie.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Mary Kay

21 lut 2019, 10:38

Znam bardzo dobrze i lubię. Konsultantką zostałam początkowo dlatego, żeby móc łatwiej kupować dla siebie i dla rodziny. ;) Teraz to traktuję jako... taki fajny bonus do stałej pracy na etacie. Ja podpisałam umowę na spotkaniu z konsultantką, ale wcześniej dokładnie poczytałam sobie o wszystkim na www.marykay.pl. Moim zdaniem na spotkaniu więcej się dowiesz, bo o wszystko na spokojnie dopytasz i taka rozmowa na żywo więcej daje. Może znajdź konsultantkę z okolicy i spotkaj się z nią po prostu?

rozena
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 19 lip 2017, 18:19

Re: Mary Kay

25 lut 2019, 23:47

Ja kiedyś byłam konsultantką i miło to wspominam, najfajniejsze było to że zawsze był pretekst żeby się z koleżanką umówic, to jest super sprawa. Podobało mi się to, że była opcja testowania kosmetyków. Jeszcze długo po tym jak skończyłam współpracę to odzywały się moje dawne klientki.

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Mary Kay

01 mar 2019, 18:49

Dorota, a jak to wygląda odnośnie ich oczekiwań co do sprzedaży? Narzucają jakieś ilości, czy można sobie działać we własnym tempie? Bo z czasem to u mnie różnie jest, a nie chciałabym dać ciała już na początku...

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Mary Kay

31 mar 2019, 11:15

Nie, nie ma żadnych targetów do wyrobienia, limitów też nie ;) To naprawdę elastyczna kwestia. Znam dziewczyny, które kupują kosmetyki tylko dla siebie i dla rodziny, a znam też takie, które zajmują się tym na "pełen etat". Więc to już tylko od Ciebie zależy.

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Mary Kay

13 maja 2019, 11:09

A da się faktycznie zarabiać jak na etacie? Czy to taka wisienka na zachętę?

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Mary Kay

13 maja 2019, 11:34

Powiem wam, że Mary Kay ma niezłe kosmetyki, bo zamawiałam kilka razy. Moje koleżanki też chętnie coś przygarną, a moja mama lubi ich krem do rąk. Może zostanie konsultantką to dobra opcja. :) Będę miała na swoje kosmetyki, a przy okazji z takich pokazów czy szkoleń można się dużo dowiedzieć.

rozena
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 19 lip 2017, 18:19

Re: Mary Kay

04 cze 2019, 11:56

A da się faktycznie zarabiać jak na etacie? Czy to taka wisienka na zachętę?
Myślę, że jak chcesz to możesz na tym normalnie zarabiać, tylko to oczywiście zależy od Twojego zaangażowaniai i chęci, bo to jednak w tego typu pracacach najważniejsze. Znam dziewczynę co już od lat jest konsultantką i zajmuje się tylko tym, na zarobki nie narzeka.

fllora
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 19 cze 2019, 14:48

Re: Mary Kay

19 cze 2019, 15:00

znam, ale nie przepadam za nimi :) ceny z kosmosu

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Larrydib i 1 gość