kotka10
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 22 mar 2019, 20:25

Bez alkoholu

22 mar 2019, 20:27

Widzieliście stronę bezalkoholove.com? Jakiś czas temu zamówiłam tam bezalkoholowe wino z myślą o wieczorach spędzanych z mężem przy kominku i lampce wina. Niestety, nie mogę sobie pozwolić na jakikolwiek alkohol, bo jeszcze karmię córeczkę piersią, ale to wino z powodzeniem zastępuje mi tradycyjny trunek! Smakuje wręcz identycznie, mimo że nie zawiera procentów. Mogę je pić bez wyrzutów sumienia, nie bojąc się o zdrowie moje i przede wszystkim malutkiej... Z czasem nawet mój mąż przekonał się do tego wina ;) Najpierw patrzył dość nieufnie na butelkę za każdym razem, gdy nalewałam sobie kieliszek, ale potem spróbował, zasmakowało mu i teraz muszę zamawiać parę butelek także dla niego – bierze je ze sobą na spotkania z kolegami, na których wypadnie mu być kierowcą :D Mnie najbardziej smakuje półwytrawne różowe, mój mąż woli białe słodkie, dlatego fajnie, że jest takie miejsce w Internecie, gdzie mogę zamówić wino nie dość że bezalkoholowe, to jeszcze dokładnie takie, jakie oboje lubimy

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Bez alkoholu

07 kwie 2019, 11:15

Zamiast pić wino wieczorem, można napić się równiez bezalkoholowego drinka czy piwa bezalkoholowego 0.0% , jest to bardzo dobra alterantywa.

Domerka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 08 lis 2018, 19:29

Re: Bez alkoholu

16 kwie 2019, 19:58

U mnie w rodzinie alkoholu sie raczej nie pija a to dlatego że mamy w domu alkoholika. Niepijącego już co prawda. Ale gdy pił to mnóstwo nerwów nas to wszystkich kosztowało.Całe szczęscie był na odwyku w ośrodku Medox w Nowym Modlinie I tam mu pomogli,teraz nie pije ,chodzi na spotkania AA ale niesmak pozostał. Długo nie będzie chyba w naszym domu alkoholu zawsze można zamienić go na sok.

Awatar użytkownika
Krokietka1988
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 04 kwie 2019, 10:43

Re: Bez alkoholu

17 kwie 2019, 09:00

Nie wiem, nigdy jakoś nie ciągneło mnie do alkoholu. Jeżeli już zrezygnowac no to przecież są te bezalkoholowe piwa, też są jakieś drinki bez %

MonikaMrozowska90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 23 kwie 2019, 22:34

Re: Bez alkoholu

23 kwie 2019, 22:37

Najlepiej to nie zadawać się z alkoholem bo daleko nie zajdziemy .....

Natalia92
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 kwie 2019, 10:26

Re: Bez alkoholu

30 kwie 2019, 10:28

Wszystko jest dla ludzi, trzeba tylko znać umiar ;)

Awatar użytkownika
Suzzanna
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 25 lut 2019, 10:12

Re: Bez alkoholu

17 maja 2019, 15:59

W sumie fajna opcja dla karmiących!! :D Nawet nie wiedziałam, ze coś takiego istnieje :)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość