Awatar użytkownika
Krokietka1988
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 04 kwie 2019, 10:43

Buatic - opinie

17 kwie 2019, 08:57

Cześć wszystkim pisze do Was z pytaniem, bo nie wiem czy kupić serum. Wiadomo, człowiek się starzeje i u niektórych to wygląda dobrze, a u niektórych zdecydowanie nie (u mnie). Jakoś do niedawno nie zwracałam na to wszystko zbyt wielkiej wagi, ale ostatnio widzę, że jest coraz gorzej i chciałabym coś zrobić ze zmarszczkami. Trochę poszukałam tu i ówdzie informacji i zawalczyłam, ze dużo osób chwali buatic. Czy ktoś z was miał go? Prosiłabym o pomoc, bo mam kilka pytań przed kupnem :).

Awatar użytkownika
mellisanndra
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:58

Re: Buatic - opinie

18 kwie 2019, 14:08

znam to, oj znam strasznie dobrze zmarszczki. co do kosmetyku to zgłaszam się, jak mogę pomóc? od razu powiem: buatica działa na zmarszczki, ale warto robić też coś więcej i ogólnie zdbac o to co się nakłada na twarz :)

Awatar użytkownika
Krokietka1988
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 04 kwie 2019, 10:43

Re: Buatic - opinie

25 kwie 2019, 14:33

A co dokładnie można jeszcze zrobić żeby te zmarszczki się spłyciły? W sumie w tym momencie po prostu myje twarz, nakladam jakiś tonik, krem i makijaż. Codziennie myje twarz dwa razy dziennie. Może to jest za mało, więc prosiłabym pięknie o jakieś jeszcze porady :) Co do kremu to mówisz, ze go masz? A zauważyłaś może żeby on uczulał albo podrażniał?

Awatar użytkownika
mellisanndra
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:58

Re: Buatic - opinie

30 kwie 2019, 13:22

Jeżeli chodzi o takie dodatkowe rzeczy to w sumie dobrze robią ćwiczenia twarzy (w zależności gdzie masz zmarszczki sa inne cwiczenia - do znalezienia na szybko w internecie :) ) i masaże, tylko pamiętaj przez tym drugim nałożyć jakiś olejek, np. lawendowy albo z opuncji figowej (dobrze nawilżają), bo wtedy trzesz juz i tak zmęczoną skórę na sucho ;/ Wracając do buatic to no tak.. widzę, ze się spłyciły, ale to wszystko razem że to robię robi takie ładnie efekty :D
A.. pij jeszcze dość sporo wody, bo trzeba się nawilżać ile można :)

Awatar użytkownika
Krokietka1988
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 04 kwie 2019, 10:43

Re: Buatic - opinie

17 maja 2019, 09:09

No to chyba postanowione :D Myślę, ze raczej się nie zawiodę. W tym momencie na prawdę zależy mi na tym by jak najszybciej coś podziałać z tymi zmarszczkami i żeby znikły jeszcze w miarę do lata :)

Awatar użytkownika
mellisanndra
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:58

Re: Buatic - opinie

07 cze 2019, 13:02

Mam nadzieję, ze będzie jakaś aktualizacja co do tego jak wygląda sytuacja po nakładaniu kremu po jakimś czasie. Jestem ciekawe jakie masz wrażenia po wszystkim.

Awatar użytkownika
SanSani
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 14 lip 2019, 16:54

Re: Buatic - opinie

05 wrz 2019, 12:07

Dość młodzieżowo Pani pisze jak na 52 lata ;)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość