Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

jakie warzywa i owoce dla mamy karmiącej piersią???

29 sie 2007, 21:48

mój synek ma stwierdzoną skazę białkową (do czego nie jesem do końca przekonana - ostatnio podawałam mu z polecenia pediatry Humanę z MCT a to jest na bazie mleka krowiego i nie miał wysypki - ale to na osobny temat wątek), więc odstawiłam nabiał i generalnie bardzo uważam na co jem, zwłaszcza że Alek ma wciąż (choć teraz juz mniejsze) problemy z brzusiem, z warzyw jadam tylko buraczki i marchewkę, a przyznam mam niejednokrotnie ochotę na sałatę, ogóreczka.....z owoców jem tylko jabłka, czasem kawałeczek banana, jakie warzywka i owoce można podjadać karmiąc piersią?????[url=http://www.szipszop.pl]Obrazek[/url
code][/code]

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

30 wrz 2007, 22:50

Aleksandrowicz szczerze, to musisz spróbować po troszku, bo inaczej nie będziesz wiedziała co możesz a co nie. Niby nie można owoców pestkowych, ale wyczytałam, że to nie prawda bo maja mnóstwo potrzebnych witamin i odrobina nie zaczkodzi, podobno ogórków też nie można, spróbowałam i wiem ,że mogę.
Podobno z owoców najbardziej alergizujące są maliny :ico_noniewiem:
Życze powodzonka w testowaniu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

03 paź 2007, 11:34

wiesz...tylko metodą prób i błędów dowiesz sie co szkodzi Twojemu maleństwu... Generalnie bezpieczne są jabłka, marchewka, ja jadłam brokuły i buraczki, ale słyszałam o przypadkach ze dziecko na żadne maliny i banany nie było uczulone, a na jabłko tak :ico_noniewiem: Musisz po prostu poekseprymentowac..niestety innej metody nie ma.
A co do skazy białkowej - to niekoniecznie na mleko i nabiał musi być Mały uczulony. choć swoja drogą - moja Jaga miał stwierdzony AZS na podstawie jednorazowych objawów. Teraz je wszystko...i nic jej nie jest...

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość