Awatar użytkownika
ASSSIULA
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 06 wrz 2007, 10:35

Pomocy

06 wrz 2007, 18:47

Kochani, wiem że młodo wzięłam sie za seks ale mam pewien problem. Ostatnio okres miałam 31.07 jednak nie zawsze mam go regularnie. Pierwszy mój stosunek w życiu odbyłam 17 kolejny 25 i 26.08. wszystkie 3 były z zabezpieczeniem. Prezerwatywa nie pękła. 31.08 byłam w szpitalu na wycinaniu migdałków, wiec objawy typu nie lubienie jedzenia, wrazliwosc na zapachy ? Nie wiem! prawie nic nie jem a jak jem to papki ponieważ rany po migdałach się jeszcze nie zagoiły. Jednak głodna jestem. Okresu jeszcze nie dostałam, jednak słyszałam ze po pierwszym stosunku okres może się spóźniać aż o 14 dni!! Wydziela sie biały śluz, ale zawsze jest tak prze okresem. Jeśli już bym miała być w ciąży to dopiero ponad tydzień a wiec nie wiem czy moje piersi miały prawo się powiekszyć. Jednak rożnicy nie zauwazylam. Nie odczuwam sennosci, ale temperature ciała mam 37. Może to przez migdałki ? Czekam do 10.09 jesli okres sie nie pojawi, ide zrobic test. Prosze co myślicie na ten temat ? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

06 wrz 2007, 19:06

ASSSIULA, nie wpadaj w panike kochana!!! Jak często masz okres, wiesz co ile dni? Tzn konretnie kiedy teraz powinien Ci wypaść? Jeśli jesteś młoda, to może masz nieregularne cykle i okres się pojawi trochę później, ale nie sądzę, żeby stosunek miał na to jakikolwiek wpływ, przynajmniej nic mi na ten temat nie wiadomo. Temperaturą się nie sugeruj, tym bardziej jeśli jej wcześniej nie mierzyłaś i nie wiesz jaką powinnaś mieć na tym etapie cyklu, może być podwyższona aż do dnia spodziewanej miesiączki. Nie denerwuj się tylko spokojnie czekaj na okres, jeśli się nie pojawi zrób test i wtedy dopiero ewentualnie będziesz mogła się martwić. Narazie biorąc pod uwagę fakt, że się zabezpieczałaś i zabezpieczenie nie zawiodło (nie pękło) szanse na ciążę są prawie żadne, więc główka do góry!

Odezwij się czy @ się pojawił .
Buziaki

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

06 wrz 2007, 20:59

ASSSIULA, spokojnie!!! Jeszcze nic nie wskazuje na to żebyś byla w ciązy! A skoro piszesz że prezerwatywa była podczas stosunku i nic z nią się ie stało to nie masz się czego obawiać...Twoja miesiączka na peno niebawem sie pojawi :) Może si nie stresować :ico_oczko:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

06 wrz 2007, 21:16

Jedną z przyczyn braku miesiączki moze byc właśnie stres... martwisz się,że jej nie ma,więc organizm płata figla i tak się nakręca błedne koło... po drugie pobyt w szpitalu,zabieg też pewnie swoje zrobił... musisz troszkę wyluzować,a będzie dobrze.Dla swojego spokoju zrób sobie test,to Cię pewnie uspokoi i rozwieje Twoje obawy.Głowa do góry...a na przyszłość,moze obok prezerwatywy pomyślicie też o jakimś żelu plemnikobójczym?? Twoja pewność wzrośnie,będziesz spokojniejsza!
Głowa do góry

Awatar użytkownika
ASSSIULA
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 06 wrz 2007, 10:35

08 wrz 2007, 19:31

Witam! Dziś dostałam okres (miałam sie odezwać :ico_haha_02: ) lecz niepokoi mnie to, że bardzo dobrze można zauważyć, że miesiączka jest mniej obfita. Czytałam, że zapłodnionym kobietom również szdarzają sie okresy lub plamienia które są mniej obfite niż zwykle. Nie wiem co myśleć, pomóżcie

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

08 wrz 2007, 22:51

ASSSIULA ,to prawda ze mozna miec miesiaczke i byc w ciazy ale moze poprostu w tym miesiacu masz inna miesiaczke nie musi oznaczac ze jestes w ciazy :-) nie mysl o tym bo wiiesz ze ciaze mozna miec urojana i miec takie same objawy jak normalnie bedac w ciazy ale jak sie boisz to zrob test bedziesz spokojniejsza.mysl pozytywnie mysle ze to nie ciaza tylko za duzo myslisz o tym glowa do gory wszystko bedzie dobrze pozdrawiam i trzymaj sie cieplo :ico_oczko: jak bys zrobila test to daj znac jaki wynik :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

10 wrz 2007, 15:42

ASSSIULA, zrób test. moja ostatnia miesiączka poza "pierwszym strzałem" była bardzo mało obfita - tak na oko jakieś dwie kropelki krwi i tyle, no i na ostatnim USG termin przesunął mi się o tydzień więc prawdopodobnie dzidzia jest wcześniej poczęta. Sprawdź lepiej bo ja tym sposobem 4 m-ce chodziłam w ciąży i o tym nie wiedziałam (zdazylo się jeszcze jedno małoobite krwawienie trwające 2 dni.
Dodam, że poza tym nie miałam żadnych objawów ciąży. Dla dobra swojego i dziecka lepiej wydać te 15zł i zrobić test
P.S. też jestem młoda :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ASSSIULA
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 06 wrz 2007, 10:35

20 wrz 2007, 20:21

Ojj nie no moj okres wtedy trwal normalne. Otstanio znowu odwinelaqm. Przeerwatywa pekla... jednak wzielam tabletke 72 godzinna... nie wymiotowalam - pzyjela sie, tak mi sie zdaje. I znowu te same mysli, jejku powinno rodzic sie dzieci jak sie chce a jak nie to masz jak w banku ze nie zajdziesz :ico_haha_01: co myslicie? jednak ide zrobic test, tabletke we wtorek przyjelam ale w nd kupie test.

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

21 wrz 2007, 10:53

ASSSIULA, a kiedy masz dostac @????

Awatar użytkownika
ASSSIULA
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 06 wrz 2007, 10:35

21 wrz 2007, 23:03

nie wiem, raczej kolo 5 pazdziernika. ma to cos do rzeczy?

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość