Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

Czy akceptujecie siebie?????

11 wrz 2007, 16:09

Mam pytanko czy jestescie z siebie zadowolone czy byście cos zmieniły???? wygladzie jak i w główce :-D

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

11 wrz 2007, 16:27

jak każda kobieta pewnie bym coś niecoś zmieniła ale ogólnie jestem z siebie zadowolona :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: najbardziej chciałabym zmienić mój charakter a mianowicie to,żebym była mniej kłótliwa i częściej szła na kompromisy.....

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

11 wrz 2007, 17:00

a to musisz wskoczyc do mnie bo mój emil własnie mnie nauczył tych kompromisów i pokory heheh ale to tylko dla tego ze to uparciuch straszny gorszy odemnie i ulegam i widze ze juz tak do wszystkich podchodze wiec jakas lekcja jest :-D ja chyba bym zmieniła nastawienie do zycia(pesymizm zwany przeze mnie realizmem:)) i łatwowierność !!!!Bo po nonono dostaje przez to a wyglad wiadomo mniej kilogramów chciałam bym zobaczyc na wadze 65 a nie 85!!!!!!!!AAAAAAAaaa i jesze brak konsekwencji bo włansie przez to nie moge schudnąć :ico_nienie:

Asiunia
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 654
Rejestracja: 18 mar 2007, 00:17

11 wrz 2007, 18:35

Jesli mialabym zmienic 1 rzecz z wygladu zew. to bylyby to dlonie :ico_wstydzioch: mam grube krotkie palce i paznokcie takie nie za kobiece...Jesli chodzi o charakter to trudno mi odp. wszystko jest ok :-D no jedynie nerwy czasem mnie poniosa ale tak ma kazdy czlowiek-nie da sie zyc caly czas w spokoju :ico_oczko:

sylwiakr1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 17 sie 2007, 16:44

12 wrz 2007, 18:27

ojojoj,jest kilka rzeczy które chciałabym w sobie zmienić.Otóż przed ciąża byłam szczuplutka a teraz niestety jest sadełko i kilka rozstępów :cry: Których za żadne skarby nie mogę się pozbyć.To tyle w wyglądzie.A charakter tez mógłby się zmienić,jestem zbyt wrażliwa i uczuciowa,a także zbyt nerwowa.Często płaczę z byle powodu i denerwuje się,to tez bym chciała zmienić,ale to ciężkie jakdiabli.[img]url=http://blog.dzieciak.com][img]http://www.dzieciak.com/t/index.php/20050311/Patrycja/1/ticker.png[/img[/img]

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

12 wrz 2007, 23:25

W wyglądzie no to napewno waga tak z 25 kg mniej i bedzie dobrze
Charakter jestem nerwowa i złośliwa .Czyli ogólnie jestem bardzo z siebie niezadowolona . a ta waga to mnie już do furi doprowadza przed ciążą jadłam w dużych ilościach (słodycze też) i nie tyłam a w ciąży 30kg na+

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

13 wrz 2007, 09:45

Ja jestem z siebie zadowolona tak w 70%,jeśli chodzi o charakter- chciałabym być mniej uległa,pokorna,wolałabym byc bardziej przebojowa....
W Wyglądzie to z 5 kg mniej i byłoby w miarę ok :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

13 wrz 2007, 11:12

madzia22 ja mam to samo z wagą przed ta ciazą wazyłam 65 kilo przy wzroscie 174 i byłam szczupła całe zycie nawet po ciazy z Bartkiem szybko zjechałam do swojej wagi a teraz przytyłam 20 kilo i ciagle je mam ale ja cała ciaze sie oszczedzałam i ostatnie 2 miesiace lezałam plackiem w szpitalu a tam jadłam słodycze bez opamietania i sa tego efekty :ico_placzek: najgorsze jest to ze jem mało a waga stoi jak zakleta a cwiczyc nie mama czasu bo mi dnia nie starcza na wszysko co musze zrobic :ico_noniewiem: wiec nie jestes sama witaj w klubie :ico_oczko:

lilo

13 wrz 2007, 11:54

Ja z wyglądu tak naprawdę to nawet bym kilogramy sobie zostawiła, ale strasznie bym chciała mieć piękną, gładką skórę :ico_placzek: Mam straszny problem z tym a jeszcze nikt nie wymalazł czegoś co by mi pomogło... :ico_noniewiem:
A z charakteru - chciałabym mieć w sobie więcej spokoju i pewności siebie...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

14 wrz 2007, 22:11

Oj...no ja to jestem mistrzynią w wymyslaniu, co zmieniłabym w sobie.... :ico_noniewiem:
Po pierwsze chciałabym pozbyć się kilku albo nawet kilkunastu kilogramów, które przybyły mi po ciązy....bardzo przytyłam, a nigdy tak nie wyglądała, zle się z tym czuję, a nie umiem się odchudzić, nie umiem być konsekwentna w robieniu cwiczeń :ico_noniewiem:
Kiedyś nie lubiłam swoich włosów, bo są kręcone ... ale polubiłam je chyba dzieki mężowi który zawsze był zachwycony moimi sprężynkami....

Jeśli natomiast chodzi o wnętrze ...to tu się dopiero zaczyna...jestem nerwowa, wybuchowa i do wszystkiego podchodzę za bardzo emocjonalnie...
Jestem też nieśmiała...i nowo poznani ludzie często myślą że jestem zarozumiała i niedostępny...a to nie prawda :ico_nienie:
Czasem tworzę wokół siebie skorupkę ... ale to długa historia :ico_olaboga:
Tego w sobie nie lubię i bardzo chciałabym to w sobie zmienić.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brucerhype i 1 gość