mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

Kąśliwe uwagi na temat wyglądu.....

11 wrz 2007, 16:16

Czy spotykamy sie z kąśliwymi uwagami na temat czyjegoś-swojego wyglądu?
ale przytyłaś" lub "ale schudłaś, aż nieładnie, jesteś chora?", to są najczęstsze przytyki do naszej zewnętrznej "szaty" Właściwie co kogo odchodzi jak wyglądamy ..a może powinno obchodzić .A może są ta uwagi osób którzy sami są mniej ładni eleganccy albo czegoś zazdroszczą ..słowem czemu rani sie innych mówiąc o ich wyglądzie zewnętrznym absolutnie nie bacząc że ktoś może /jest bardzo wrażliwy....

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

11 wrz 2007, 16:48

ja muszę powiedzieć,że nawet jak słyszę jakieś głupie tekściki to po pierwsze puszczam je mimo uszu a po drugie zawsze potrafię "ładnie"odpowiedzieć równie piękny komplement.... :ico_wstydzioch: już taka jestem że oddaje pięknym za nadobne :ico_zly:

ale fakt,że czasem niektóre osoby potrafią bardzo nas ranić swoimi tekścikami,które uważam,ze są zbędne,przecież każdy z Nas wie doskonale jak wyglada....

Asiunia
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 654
Rejestracja: 18 mar 2007, 00:17

11 wrz 2007, 18:29

Mi niedawno znajomy powiedzial ze z przodu wygladam jak nastka ale z tylu 5 lat starzej :ico_haha_01: w ogole sie tym nie przejelam ale juz kilka razy spotkalam sie z taka krytyka tylko ze to byly niby zarty :ico_puknij:

lilo

11 wrz 2007, 20:00

mal ludzie ogólnie rzecz biorąc to dziwny gatunek...
Myślę że dużo w takich uwagach, oprócz czystej głupoty, jest zawiści. Schudła - podłamać ją, bo czemu ona a nie ja???, przytyła - podbudować się, że dobrze że nie ja...
Ludzie potrafią być bardzo okrutni... Zupełnie bez powodu... A wszyscy się niby zgadzają z teorią, że wygląd jest nie istotny, że liczy się wnętrze... Nie wszyscy niestety tą teorię wcielają w życie...
A najgorsze są osoby które tobie prawią komplementy a za plecami obgadają cię i wyśmieją z każdej strony....

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

11 wrz 2007, 20:32

kwiatunio,
a po drugie zawsze potrafię "ładnie"odpowiedzieć równie piękny komplement..
jestem strasznie ciekawa jaki :ico_oczko: :ico_haha_01:

Asiunia,
kilka razy spotkalam sie z taka krytyka tylko ze to byly niby zarty
zarty nie zarty ale uwaga jednak byla :ico_oczko:

lilo,
A najgorsze są osoby które tobie prawią komplementy a za plecami obgadają cię i wyśmieją z każdej strony....
to brzmi jakos znajomo :ico_noniewiem:

lilo

11 wrz 2007, 20:40

mal pisze:to brzmi jakos znajomo

Z życia wzięte :ico_oczko: Kiedyś miałam szefa który komplementował swoje koleżanki, a jak tylko wyszły zaczynały się uwagi "uj, przytyło jej się" "przybyło zmarszczek" itp. :ico_zly: Jakby jemu lat ubywało :ico_puknij:
Teraz mam koleżankę w pracy która niektórym klientom mało w tyłek nie wejdzie, a po ich wyjściu wyśmiewa ich jakieś tam wady... Tragedia...
Możemy sobie pogadać, zmienić i tak nic nie zmienimy :ico_oczko:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

12 wrz 2007, 16:54

lilo,
a po ich wyjściu wyśmiewa ich jakieś tam wady.
moze przyjdzie kryska na matyska :ico_noniewiem:

fakt nic nie zmienimy ,ale moze jak ktos to przeczyta to moze chociaz sie zarumieni :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

13 wrz 2007, 17:03

Ja sie teraz nasłuchałam od wszystkich to dlatego że przytyłam czasem jest tak ze ludzie mnie na ulicy nie poznaja...to boli bardzo przez to nie umiem siebie zaakceptowac niestety bo jak sie słyszy-"Kawał baby z ciebie a kiedys to tak miło było na ciebie popatrzec"
albo"OOOO Boże co sie z toba stało gdzie twoja figura" albo"Nie obraz sie ale przytyłas okropnie" ....cieżko sie tego słucha a czasem jest tak ze nic nie mówia ale czytam z ich oczu bo robia sie wielkie i wybałuszone...dlaczego tak jest nie wiem ale to bardzo przykre :ico_placzek:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

13 wrz 2007, 17:08

Paulina82, ludzie jakos nie umieja byc powsciagliwi w wypowiedziach ,moze byc i tak ze wcale nie chca nas urazic ,a my to tak wlasnie przyjmujemy ....ja to juz sie przyzwyczailam i zakceptowalam moja "rubensowska " figurke ale wiem jak bylo mi na poczarku ciezko :ico_oczko: .,...

wiesz ja jestem puszysta ale ktos jest mniej zaradny itp :ico_oczko:

lilo

13 wrz 2007, 19:28

mal pisze:fakt nic nie zmienimy ,ale moze jak ktos to przeczyta to moze chociaz sie zarumieni

Eeeeeee, tacy się chyba nie rumienią :ico_noniewiem:

Paulina82 nie przejmuj się idiotami :ico_zly: Boże, jacy ludzie potrafią być beznadziejni :ico_puknij:

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości