sylwiakr1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 17 sie 2007, 16:44

Matki polki......

13 wrz 2007, 17:09

zastanawiam sie często ja dużo jest nas matek,które siedzą w domku i opiekują się dzieciakami,gotują,prasują itp.Czyli są kurami domowymi,nie urażając nikogo.Czy wam się to podoba,jak sobie radzicie i ogólnie jak to u was wygląda............. :-| Ja już od ponad dwóch lat siedzę w domu,oczywiście nie z własnego wyboru,tak musi być,ale powiem szczerze mam już dość.nie chodzi tu o to że nie lubię zajmować się domem czy wychowywaniem córki(mąż pracuje od rana do nocy)Nie zrozumcie mnie źle.....ja chciałabym się spełniać,pracować i być nie zależną. Mieć własne życie po za domem.Jestem już zmęczona tą monotonią tym bardziej ze mieszkamy w Londynie z dala od rodziny i przyjaciół.Wiem że może wam się wydawać że za bardzo narzekam,ale ja mam naprawdę dość.Są dni kiedy jestem prze szczęśliwa a nie kiedy brak słów.[img][img]http://www.dzieciak.com/t/index.php/20050311/Patrycja/1/ticker.png[/img][/img]

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

13 wrz 2007, 17:15

sylwiakr1, alez ty wcale nie narzekasz a jedynie masz dosc monotonii ,co nie oznacza ze jak pojdziesz do pracy to raptem bedzie kolorowo,tez z biegiem czasu wkrada sie monotonia ,ale wazne jest tez to ,ze jest sie wsrod osob doroslych ,zmienia sie klimat ,jest z kim o czym porozmwiac ..... :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-13, 17:17 ]
sylwiakr1, tak apropo mozesz suwaczek dac sobie w profil tzn skopiowac kod suwaczka i wtedy bedzie sie automatycznie pojawial -za kazdym razem jak cos napiszesz :-) mysle ze tak bedzie tobie wygodniej i nie trzeba pamietac o suwaczku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

13 wrz 2007, 17:34

sylwiakr1, ja tez jestem kura domowa i mam tego już dość i szukam pracy ale ja mam to szczęście ze mieszkam w Polsce choć do rodziców i znajomych tez blisko nie mam to jednak inaczej bo wsiadam w autko i juz wszystkich bliskich pod ręką...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

13 wrz 2007, 19:28

sylwiakr1, przechodziłam to co TY.... i rozumiem Cię w stu % , ...
ale powiem Ci że teraz czuje sie dobrze...też marzyłam o tym żeby iść już do pracy...ale tak naprawdę to była taka ucieczka, od codzienności...byłam totalnie wypalona, miałam strasznie niskie poczucie własnej wartości....teraz kiedy się już czuje lepiej (miałam poczatki depresji)
nie mam aż takiej potrzeby pójscia do pracy...oczywiście pójdę ale poczekam jescze aż Antoś skończy 2 latka...wtedy
A tak wogóle przeprowadzamy się do Cambereley ...to nie daleko Londynu :one: więc może będzie szansa spotkania się :-D

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

13 wrz 2007, 20:40

sylwiakr1, jak widac inni tez swego czasu mieli dosc bycia non stop w domu :ico_noniewiem: ........

sylwiakr1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 17 sie 2007, 16:44

13 wrz 2007, 21:41

mal pisze:mozesz suwaczek dac sobie w profil tzn skopiowac kod suwaczka i wtedy bedzie sie automatycznie pojawial
nie bardzo wiem jak mam to zrobić,jak możesz to prosze napisz mi jak mam to zrobić.Ja dopiero zapoznaję się z obsługą kompa[img][url=http://blog.dzieciak.com][img]http://www.dzieciak.com/t/index.php/20050311/Patrycja/1/ticker.png[/im[/img]

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

14 wrz 2007, 08:25

sylwiakr1, na gorze tam gdzie sie logujesz jest profil i w niego klikasz ...potem jest PODPIS i w tej ramce prostokatnej dajesz skopiowany kod suwaczka :-) i calkiem na dole jest wyslij i klikasz na to i masz juz gotowe :-) jakby co to smialo pytaj :-)

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

21 wrz 2007, 21:42

Hej ja tez od dwóch lat prawie siedzę w domu na początku z powodu ciąży a teraz z Oliwia i mam takie dni ze czuje jakby moje życie sie zatrzymało i wtedy mi jest źle bo ciągle to samo nigdzie wyjść non stop Oliwia i sprzątanie czasem mam ochotę uciec, ogólnie zawsze byłam aktywna może to dlatego...ale nie chce wracać do pracy bo większość mojego doświadczenia zawodowego to markety i naprawdę mam tego dosyć wyzysku mojej osoby za marne grosze!!!!!!!!!! :ico_zly: chciałabym robić coś innego....zmienić totalnie zawód :ico_noniewiem: ale czasem mam takie dni ze nie oddałabym za nic w świecie tego ze siedzę z Oliwia w domu tyle radości daje mi moje dziecko ze aż szkoda to tracić :ico_noniewiem: wiec tak naprawde lubie to siedzenie tylko czasem chciałabym jakiejś odskoczni...zrobić coś innego...zwariowanego albo po prostu czym sie zając i mieć na to czas bo Oliwia pochłania mnie w całości :-D co czasem tez jest meczące bo chwili dla siebie nie mam.... :ico_olaboga:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

28 wrz 2007, 22:46

Ja nie wytrzymalabym w domu. Wrocilam do pracy jak Maja miala 4,5 miesiaca i nigdy nie zalowalam,ze podjelam taką decyzje... Ile ja sie oplakalam jak siedzialam na macierzynskim :-D

lilo

29 wrz 2007, 08:38

sylwiakr1 ja też się doskonale rozumiem - pierwszy rok z Piotrusiem był cudowny, potem zaczęłam łapać doły... Odkąd skończył 1,5 roku pracuję i cieszę się z tego, choć oczywiście teraz mam często wyrzuty sumienia, że nie spędzam już z nim tyle czasu. Ale porównując zyski i straty - zdecydowanie teraz jest mi lepiej.
To, że mam czasem dość siedzenia w domu nie znaczy, że jesteś złą matką - każdy nas potrzebuje odpoczynku, także od codziennej monotonii. Ale jak napisała mal pracując też monotnia się po pewnym czasie wkrada :ico_oczko: Najpierw nie mogłam się doczekać kiedy zacznę pracować, teraz nie mogę się doczekać urlopu :ico_oczko: Takie to życie już przewrotne :ico_oczko:

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość