Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

Podstawa prawna do zwolnienia z 2-go jęz. obcego

20 wrz 2007, 21:34

Jeśli ktoś jest zorientowany albo ma w swoim zasięgu osobę kompetentną, aby o to zapytać, to będę bardzo zobowiązana.

Chodzi o odpowiednie paragrafy, które określają kto o tym decydyje (o zwolnieniu ucznia z nauki drugiego języka obcego albo innego przedmiotu), na jakiej podstawie, itp.

Liczę na pomoc :-)

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

21 wrz 2007, 07:38

biedroneczka, niestety nie umiem ci pomoc:(

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

21 wrz 2007, 09:16

biedroneczka, wydaje mi się, że można na podstawie zaświadczenia o dysleksji. Proponowałabym Tobie (lub komuś komu ta wiedza jest potrzebna) udanie się do kuratorium albo do konkretnej szkoły naspotkanie ze szkolnym psychologiem. On powinien odpowiedzieć na wszelkie pytania albo ewentualnie skierować do osób kompetentnych. Jesli jesteś z jakieś małej miejscowości to może warto przedzwonić do kuratorium?

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

21 wrz 2007, 20:38

Dzięki żona :ico_haha_02: Miałam nadzieję, że coś konkretniej się dowiem.

Niestety chodzi o to, że różni ludzie różnie interpretują paragrafy prawne :ico_noniewiem: Ale masz rację, że trzeba szukać pomocy u góry, tzn pewnie w kuratorium.

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

22 wrz 2007, 15:27

biedroneczka pisze:różni ludzie różnie interpretują paragrafy prawne


no tak, wiec jesli da się je interpretować dwojako to warto to wykorzystać na swoją korzyść :ico_oczko:
niestety jak widać żadna z nas sie na tym nie zna :ico_noniewiem: ale w kuratorium na pewno pomogą :ico_oczko: (chyba, że są pod wpływem Romana :ico_szoking: :ico_oczko: )

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość