Awatar użytkownika
Kathrin
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:46

Urodziła i porzuciła dziecko pod cudzym nazwiskiem?

09 mar 2007, 00:53

[size=150]Urodziła i porzuciła dziecko pod cudzym nazwiskiem? [/size]

Niecodzienny proces cywilny o zaprzeczenie macierzyństwa rozpoczął się w wydziale rodzinnym Sądu Rejonowego w Łodzi. Młoda kobieta utrzymuje, że nie jest matką porzuconego w szpitalu dziecka, choć jej dane znajdują się w dokumentacji szpitalnej.

22-letnia kobieta twierdzi, że urodzone w ub. roku dziecko przyszło na świat w czasie kiedy przebywała w Stanach Zjednoczonych. Według jej relacji, podczas nieobecności w Polsce inna kobieta urodziła dziecko w szpitalu podszywając się pod nią i podając jej dokładne dane osobowe a następnie porzuciła dziecko w szpitalu. Kiedy powódka wróciła do Polski została wezwana do ośrodka adopcyjno-opiekuńczego, by zrzec się praw rodzicielskich.

Sprawa toczy się za zamkniętymi drzwiami. W postępowaniu swój udział zgłosiła prokuratura, do której informacje o podejrzeniu podania nieprawdziwych danych osobowych przez biologiczną matkę dziecka skierował Urząd Stanu Cywilnego, wydający akt urodzenia.
...
http://wiadomosci.wp.pl/kat,9251,wid,87 ... omosc.html

źródło: wp.pl

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

17 sie 2007, 07:51

czytałam o tym w gazecie...

straszne wyjezdzasz sie uczyc, wracasz i co? okazuje sie w tym czasie urodzilas dziecko, bo jakas idiotka podszyla sie pod Ciebie...

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

15 sty 2008, 00:02

Kathrin, :ico_szoking:

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość