Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

Czy to normalne?

04 lis 2007, 19:52

Witam was wszystkie Kochaniutkie.Mam do was pytanko poniewaz strasznie mnie to niepokoi-fakt,ze to moje druga ciąża,ale w poprzedniej nie miałam rzadnych dolegliwości poza tymi podstawowymi...Od jakis 3dni mam bóle brzucha razem z kroczem,bolą mnie strasznie piersi,mam opuchniete nogi i dlonie,a przy tym równierz bolą i od czasu do czasu zdarzają sie zawroty głowy.Wizyte u lekarza mam w niedziele,nie chce leciec z byle czym i panikowac dlatego doradzam sie was moze ktoras tez to przyzywa badz przezywała...Pozdrawiam

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

04 lis 2007, 21:42

Jola, jak na moje oko, to wydaje mi sie ze nie ma w twoich objawach nic niepokojacego... ale oczywiscie proponuje skonsultowac sie z lekarzem...
kazda kolejna ciaza moze wygladac inaczej :ico_noniewiem:
z tego co widze, jestes w 31 tygodniu ciazy... twoje nogi maja byc prawo opuchniete...
jedna z przyczyn opuchlizny jest zatrzymywanie wody w organizmie...
co do bolu brzucha... i krocza... hmm... ja w ciazy z wiktorkiem tez mialam podobne bole jak zbyt duzo chodzilam... proponuje duzo odpoczywac i nozki do gory :-) ...( ponoc pomaga na opuchlizne)
a zawroty glowy? niektore kobiety ponoc maja takie przez cala ciaze... i wymioty tez ! :ico_szoking:

zycze Ci duzo zdrowka i spokoju. daj prosze znac co na te dolegliwosci mowi lekarz

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

05 lis 2007, 09:04

Jola_85, ja jednak zadzwonilabym do lekarza i chociaz w ten sposob opowiedzialabym jemu o moich dolegliwosciach ,pamietaj zawsze mozesz isc do szpitala i tam rowniez zasiegnac porady

Safaryn
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 88
Rejestracja: 14 lip 2007, 17:42

05 lis 2007, 19:18

Ja mam wiele z twoich objawów, ale to dość typowe dla ciąży i jej całego "dobrodziejstwa". Na wszelki wypadek jednak zadzwoniłabym do lekarza, po co masz się niepotrzebnie niepokoić. Poza tym nikt ci nie zarzuci, że panikujesz, jesteś w ciąży przecież, a to specjalny stan, w którym kobieta ma prawo mieć milion wątpliwości. Taki twój przywilej! Trzymaj się i daj znać, co z tobą i maluszkiem!

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

07 lis 2007, 20:50

Jola , co u ciebie? jak samopoczucie?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość