Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

Jaki prezent na pierwsze urodzinki chrześniaka?

05 lis 2007, 18:02

Witajcie!
Zwracam się do mam dzieci rocznych i starszych. Mój chrześniak niedługo kończy roczek i chciałabym mu z tej okazji kupić coś fajnego, ale zupełnie nie wiem co takiemu maluszkowi sprawi największą frajdę. Czy kupowanie książeczek na tym etapie ma sens? A moze płyte z kołysankami? Nie chciałabym się ładować w ogromne koszty, bo sama spodziewam się maluszka i budżet mam ograniczony, ale chciałabym,zeby mój chrzesniaczek dostał coś naprawdę ekstra od cioci :ico_oczko: Zabawek pewnie dostanie mase od innych cioć i wujków, więc pomóżcie wymyślić coś specjalnego!
A moze powinnam zdać się na mamę małego i po prostu dać pieniądze, żeby sama mu coś kupiła?
Poradźcie proszę!
Ostatnio zmieniony 06 mar 2008, 22:52 przez żona, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Agusia78
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 87
Rejestracja: 01 lis 2007, 19:34

06 lis 2007, 15:23

Moja Hania dostała od chrzestnej na roczek takie coś, (to autko obok niej):
Obrazek
pomogło jej to bardzo w nauce chodzenia, jeśli Twój chrześniak już umie chodzić to nie szkodzi, na tym można też super jeździć jak autkiem. Jak nie to (bo cena pewnie ok.100zł) to spytaj mamę, ja jestem zwolenniczką tzw.mądrych zabawek, które coś dają dziecku, pomagają opanować jakąś umiejętność a przy tym jest z nimi kupa zabawy, na pewno nie chciałabym kolejnego autka czy pluszaka dla rocznego synusia. :)

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

07 lis 2007, 11:08

Witaj, ja z wlasnego doswiadczenia, moge Ci doradzic, ze (jesli chodzi o mnie i o moja Asie), nie kupuj duzego misia, takiego wiekszego od dziecka, bo ja tak zrobilam a teraz to mam problem bo nie mam go gdzie dac, a mala sie go na dodatek troche boi... Moze po prostu zapytaj sie mamy Twojego chrzesniaka co najlepiej by bylo mu kupic, a jak Ci nie powie (w co watpie), to moze tak jak mowisz najlepiej dac pieniadze niech sobie maluszek sam wybierze :-)

[ Dodano: 2007-11-07, 10:13 ]
Moja Asia dostala taki rowerek (wim ze teraz jest zima, ale on moze posluzyc dlugo, a jak widac na zdjeciu mozna nim kierowac z tyly, maluch tylko siedzi, a jak sie juz nauczy i bedzie troche starszy, to mozna zdjac te wszystie zabezpieczenia i sam bedzie mogl jezdzic

Obrazek

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

12 lis 2007, 19:50

Dzięki dziewczyny za pomoc!

Kupiłam w końcu taki rowerek:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=265538324

bardzo podoba mi się to, że można z niego zrobić kołyskę (taki rower na biegunach :ico_oczko: ) no i narazie maluszek będzie jeździł po domu pchany przez tatusia, ale już na wiosne będzie mógł chulać po dworze :ico_oczko: Twierdzą, że dobry jest do 3 rż , więc mam nadzieje, że trochę mu posłuży zanim się rozsypie :ico_oczko:

Buziaki!

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

16 lis 2007, 14:27

To ja sie podziele swoimi doswiadczeniami, rowerki są dobra na lato, na zime raczej nie,
Ja teraz idę na roczek i kupiłam cos co bedzie na bardzo długo i codziennie przydatne a i zadowalało , worek Sako

http://www.pufydladzieci.pl/index.php?d=4&p=1

natomiast co do książeczek to moj Milan dostał taka fajną fisher prise, na roczek i naprawde czesto do niej zagląda, książeczka rymowanka

http://www.allegro.pl/item267495036_roz ... price.html

Ale powiem ci ze mam emilki ma racje, bo jabradziej zachwycaja jakies duperelki,np takie glupie kolko do pchania na patyku za 7 zł

tetrees
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 03 lis 2011, 22:27

12 maja 2012, 17:30

Myślę, że zestaw klocków lego duplo będzie świetnym prezentem:D. Dzieciaki uwielbiają zwierzaki z tych zestawów :D Są różne rodzaje tych zestawów, więc znajdziesz coś odpowiedniego dla wieku i twojej kieszeni :P

lilo

12 maja 2012, 17:35

tetrees, daruj sobie bo już te reklamy mi skutecznie obrzydziły te klocki.
Trzeba mieć wyczucie, naprawdę.
W nadmiarze wszystko szkodzi.

kalina.kot
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 19 wrz 2012, 03:04

19 wrz 2012, 03:16

Polecam klocki. Mój narzeczony kupił swojemu chrześniakowi i jest zadowolony bawi się w najlepsze:)

olaf710
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 gru 2012, 17:40

Re: Jaki prezent na pierwsze urodzinki chrześniaka?

10 gru 2012, 17:42

Klocki to fajna sprawa też kupuje zawsze :)

anuska1983
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 08 lip 2011, 20:24

Re: Jaki prezent na pierwsze urodzinki chrześniaka?

11 lut 2013, 18:27

Mój Szymon dostał z kolei taki stolik interaktywny i musze powiedzieć że jest świetny. Mały zaczał się nim bawić trochę później bo na poczatku nie ograniał ale jest tam tyle elementów że absorbuje ciekawskie dzieci na długo. Tylko nie jest to najtańszy prezent, ja sama byłam trochę zaskoczona że chrzestna tak się wykosztowała.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość