Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

Proszę o pomoc

16 lis 2007, 19:59

Czesc dziewczyny,w poniedzialek zaczne 35 t.c.z,i w nocy starsznie bola mnie biodra,ale czasami tak mocny mam ból ze nie moge sie obrócic,bola mnie tez nogi całe jak bym całą noc tanczyła.Do tego dochodzi ból bodbrzusza oraz krocza.Dodam,iż tydzień temu byłam u lekarza i powiedział,że mam juz skroconą szyjke macicy i kazał zazywac nospe 3x dziennie dodając zebym wytrzymała jeszcze chociaz 2tyg a pozniej moge smialo rodzic(czyli został jeszcze tydzien zaciskania nog)...Dziewczyny kochane co te bóle mogą oznaczać?Czy to jakies oznaki zbliżającego się porodu?Słyszałam tez o jakiś rozejsciach spojenia łonowego,ale niewiem co to takiego.Poradźcie coś.

Smerfunia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 06 lip 2007, 10:06

16 lis 2007, 20:43

heh...ja jestem w 34 tygodniu...i też mam takie dziwne bóle w podbrzuszu właśnie takie jak na okres więc oznacza to,że mogę urodzić wcześniej??? :ico_noniewiem:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

16 lis 2007, 21:00

Jola_85, ja pamiętam ze w pierwszej ciąży pod koniec bardzo bolało mnie krocze i nogi. A jeśli chodzi o przewracanie sie z boku na bok to tez było ciężko. Moze tak powinno byc tym bardziej ze dzidzia coraz nizej :ico_noniewiem:
A co do bóli w podbrzuszu to tez odczuwałam ale juz nie pamiętam od którego tygodnia się zaczęły :-)

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

17 lis 2007, 13:52

mnie też tak bolało,spojenie łonowe,biodra,w nocy jak miałam obrócić sie na drugi bok to musiałam rękami podtrzymywać biodra i tak powoli się obracać,lekarz nic mi nie poradził,bóle w podbrzuszu to też normalne,macica przygotowuje sie do porodu,to pewnie skurcze przepowiadające
chyba nie masz wyjscia i musisz wytrzymać te bóle,albo poradź sie swojego lekarza :ico_noniewiem:

wiecie ja dopiero po 3 dniach po porodzie przypomniałam sobie ze mnie tak bolalo to spojenie i dopiero wtedy zauważyłam że juz nic mnie nie boli i normalnie mogę w końcu sie odwrócić na druga stronę :ico_oczko:
potem juz w domu tez jakis czas po porodzie mnie bolalo,zwykle jak leżałam karmiąc małego :ico_puknij: :ico_noniewiem:
do tej pory czasem mnie też boli,zwykle wtedy gdy mam @ :ico_noniewiem: ale nie tylko :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

17 lis 2007, 15:11

kasiekk no trudno jakos to trzeba wytrzymac a powiedz mi jeszcze dlugo przed porodem odczuwalas takie bole?

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 lis 2007, 20:43

oj...chyba trzeba wytrzymac...ja dokladnie takie same bole miewalam na koniec ciazy...tylko ze nikt wczesniej mi nie podpowiedzial ze ciąża to taki bolesny stan :ico_noniewiem:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

17 lis 2007, 21:07

Jola, niestety kochana pozostaje ci tylko przeczekac ten okres ... niestety... to sa uroki ciazy :ico_oczko: ja co prawda boli nie mialam ale ciezko mi bylo sie poruszac, przekrecac w nocy z boku na bok... :ico_szoking: pocieszajace jest to, ze ulga nastapi po porodzie :)

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

17 lis 2007, 22:22

Jola_85 dokładnie juz nie pamiętam,ale napewno juz ok 8miesiaca,a czy nie wcześniej to nie wiem już teraz :ico_puknij:
wytrzymasz ,my kobiety jesteśmy silne i twarde jak skały :ico_oczko: urodzisz dzidziulka i od razu zapomnisz że bolało :-)

[ Dodano: 2007-11-17 ]
a skurcze przepowiadajace pojawiaja sie juz ok 7-8 miesiaca ,zreszta tu poczytaj sobie http://www.babyboom.pl/ciaza/zdrowie/bo ... _poczytaj/ a jak bardzo Cie to niepokoi to najlepiej porozmawiaj z lekarzem :-)

[ Dodano: 2007-11-17 ]
ja te skurcze juz pod koniec miałam tak silne że myslałam że to juz,całą noc wtedy nie spałam,ale to nie było już :ico_oczko:rano przeszło, dopiero po ok 3 dniach zaczeło sie na dobre :-)

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

18 lis 2007, 10:39

Dziękuje wam kochane za odpowiedzi...

Awatar użytkownika
villemo
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 11 cze 2007, 11:01

22 lis 2007, 12:45

Niczym sie nie przejmuj!!! Te bóle wynikają z tego, że Maleństwo uciska Ci na pachwiny i dlatego sprawia Ci to taki ból jakbyś se coś naderwała lub miała zakwasy. Ja mam to samo tylko mój maluszek uciska mi nerw przy jednej nodze i niestety mój lekarz mówi, że przejdzie dopiero po porodzie wiec musisz wytrzymać. Pozdrawiam

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość