Monika_198719
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 14 lis 2007, 17:30

Dlaczego boli podczas stosunku?? Pomocy:(

02 gru 2007, 18:44

Witam dziewczyny mam intymne pytanie dlaczego boli mnie tak bardzo ze az płakac sie chce jak moj kochany wkłada członka i chcemy sie pokochac i sluz jest ciemniejszy niz byl. Czy ma to zwiazek ze za miesiac i 14 dni rodze?? :cry: :cry: :cry: Porosze pomozcie.[/scroll]

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

02 gru 2007, 19:27

więc tak : szyjka macicy jest uwrazliwiona w tym etapie ciaży dość opuchnięta istosunki stają sie niemiłe ,a co do śluzu to mozesz sobie przyspieszyc poród moze juz nawet odchodzi ci czop śluzowy pomału dlatego jest taki ciemny i bedzie coraz bardziej ciemniejszy wręcz brunatny ,czop potrafi odejść w ciągu 24 godz. przed porodem albo nawet odchodzi stopniowo 2-3 tygodnie przed porodem tak jak mi . np. :-)

Monika_198719
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 14 lis 2007, 17:30

02 gru 2007, 19:39

beatris75 Ale mi do porodu zostało miesiac i 14 dni :-| Więc chyba jeszcze zawczesnie aby czop juz odchodził. No fakt jest zolty jaki juz pod ciemny podchodzi a był do niedawna jasny, ze go nie bylo widac. A z tym bolem to pewnie masz racje. Dziękuje

[ Dodano: 2007-12-02, 19:47 ]
beatris75 A wogole można uprawiac sex w tym miesiacu ciąży?? Ktos mi powiedział, że jest to bardzo niebezpieczne i dziecku tym zaszkodze :ico_placzek: A ja nie chce i to mnie przestraszyło i teraz nie wiem co mam zrobic:( :-| :567:

Awatar użytkownika
scoiattolo84
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 414
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:13

02 gru 2007, 21:24

Jeśli ciąża nie jest zagrożona, to można się kochać aż do rozwiązania. No ale jeśli ci to sprawia ból..
Ja bym na twoim miejscu po prostu poszła do prowadzącego twoją ciążę ginekologa - on rozwieje wszystkie twoje wątpliwości, a jeśli nie dasz rady do rozwiązania się kochać.. trudno, przecież potrzebę bliskości można zaspokoić na inny sposób niż stosunek :-) - jest jeszcze petting, seks oralny - cały wachlarz możliwości.
Po porodzie też przez jakiś czas nie będziesz dała rady się kochać. Nawet jak minie przepisowe 6 tygodni połogu (gdzie lekarz poucza ciebie i twojego partnera, żebyście nie podejmowali zbliżeń) to i tak przez jakiś czas potem możesz odczuwać dyskomfort. Niektóre kobiety twierdzą, że to jest takie uczucie, jakby jeszcze raz traciły dziewictwo (i później jest ok), w moim przypadku potrzeba było kilku zbliżeń, żeby zniknął ból i dyskomfort . Jeśli naprawdę ma się jakieś wątpliwości, najlepiej zasięgnąć porady specjalisty.

Monika_198719
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 14 lis 2007, 17:30

02 gru 2007, 21:31

scoiattolo84 Trzy tygodnie temu byłam u lekarza dokładnie w szpitalu w klinice polozniczej tu w Irlandii i z małym wszystko ok i ciaza przebiega dobrze. A moze to ma zwiazek z tym ze od dwoch dni bardzo sie kłócilismy i nerwy na to wplynely?? Tym sposobem mniej wiecej chcielismy zazegnac nasz spor ale strasznie bolało. Tu nie ma czegos takiego ze lekarz poucza:( A szkoda;/ Wiem ze z malym wszystko ok bo bardzo kopie i sie wierci jakby bylo cos nie tak nie byl by taki ruchliwy. Zreszta 6 grudnia znowu mam wizyte na szpitalu ale wstydze sie zapytac o takie rzeczy lekarza ktory robi mi usg:(
No dziekuje Ci za odpowiedź

Awatar użytkownika
scoiattolo84
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 414
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:13

02 gru 2007, 21:43

A nie macie tam kogoś takiego, jak duola? To taka kobieta.. coś jak położna, ale bardziej taka położna-matka-przyjaciółka. Mam znajomą w Irlandii i ona miała poproszoną do porodu duolę - spotykała się z nią już od 7 miesiąca ciąży. Dużo rozmawiały, taka jednoosobowa szkoła rodzenia :ico_oczko: Ja bym się jednak zapytała tego lekarza.. ale może spróbujcie jeszcze raz. Może to rzeczywiście było tyle chwilowe spięcie. Może tak naprawdę nie byłaś jeszcze po tej kłótni gotowa na zbliżenie.

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

03 gru 2007, 16:28

Monika mi czop odszedl na 7 tygodni przed planowanym terminem i dokaldnie tydzien po odejsciu czopa urodzilam synka...
uwazajcie bo faktycznie sex moze przyspieszyc porod, a jesli sprawia ci to bol to tym bardziej chyab nie ma wiekszego sensu na razie sie tak meczyc...
tak jak pisala Scoiatollo jest wiele innych sposobow okazywania milosic-nie martw sie przede wszystkim
bedzie dobrze

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

03 gru 2007, 20:07

zgadzam się z scoiattolo84, zaczerpnij rady lekarza i wstrzymaj się od stosunków do rozwiązania. Życzę szybkiego i łatwego porodu!!!

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

09 sty 2008, 13:04

Monika_198719, no i jak sie czujesz wsyzstko dobrze???

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość