Awatar użytkownika
beata
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 338
Rejestracja: 14 lis 2007, 13:57

CZY ZAPISUJECIE DZIECI NA DODATKOWE ZAJęCIA

05 gru 2007, 10:34

chodzi mi o to czy zapisywałyście swoje pociechy na jakies dodatkowe zajęcia po przedszkolu typu tańce czy karate albo angielski dodatkowy?Pytam o to bo mój Szymek chodzi do pięciolatków i kilkoro dzieci z jego grupy chodzi po południami dziewczynki na tańce do domu kultury a trzech chłopców na karate i moje dziecko mnie poprosiło żebym go tez zapisała na karate ja mysle że ma jeszcze czas na takie dodatkowe zajęcia co wy myślicie na ten temat

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

14 gru 2007, 11:27

ja Basię zapisałam dodatkowo na angielski bo bardzo chciała ... i jest zadowolona chciałaby co dziennie :-)

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

14 gru 2007, 14:51

moja Ala chodzi 2 razy w tygodniu na zajęcia rytmiczno-baletowe, bo bardzo chciała na jakieś tańce i narazie jej się bardzo podoba a i ja jestem zadowolona bo ma troszkę ruchu i nabiera dobrych manier w postawie :ico_haha_02:

nie ukrywam ,że jest to troszkę uciązliwe, bo trzeba ją tam zawozić a jeździmy do oddalonego o 15 km drugiego miasta, i czas i koszta dodatkowe, ale cóż się niezrobi dla dzieci :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
czarnulka lbn
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 260
Rejestracja: 16 gru 2007, 01:28

16 gru 2007, 02:06

moja ala- 5 lat poprosiła żebym zapisała
ją na język angielski ona jest zadowolona i ja też bo nawet sporo sie nauczyła :-) pozatym chciała chodzić na tańce więc też ja zapisałam. uważam że to dobrze zapisywać pociechy na takie zajęcia bo maluchy szybko przyswajają nowe rzeczy.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

06 wrz 2010, 10:30

Chciałąm taki wątek zakłądać - widzę, że jest.

Mamy przedszkolaków, zapisujecie dzieciaki??

Teraz tego pełno w ofertach przedszkoli zarówno prywatnych, jak i państwowych. Tylko wybieraj.

U nas do wyboru był:
angielski
tańce
gimnastyka korekcyjna
plastyka

Zapisałam na wszystkie oprócz gimnastyki. Angielski i tańce miała poprzednio, ciekawa jestem tej plastyki :ico_noniewiem: przecież w każdym przedszkolu mają jakieś zajęcia rysunku, lepienia z plasteliny :ico_noniewiem: . Zobaczę po jakimś czasie co ją będzie ineteresowało, ewentualnie wypiszemy się.

A co daje gimnastyka korekcyjna? Może lepiej zamiast tańców? :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

06 wrz 2010, 13:16

Mamy przedszkolaków, zapisujecie dzieciaki??
w tym roku nie wiem co jest ale w zeszłym była gimnastyka i angielski. Tomek chodził i na to i na to. W tym roku tez pewnie zapiszę na te zajęcia. U nas to nie jest jakiś drogi koszt. Gimnastyka miesięcznie chyba 8zł kosztowała angielski z 20zł.

galicja
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 09 wrz 2010, 12:33

09 wrz 2010, 12:42

witam, ja zapisałam córkę(3,5 roku) na zajęcia taneczne.Brzmi szumnie ale wygląda tak że raz w tygodniu przychodzi pani instruktor ze szkoły tańca i przez 30 minut uczy dzieciaczków różnych tańców:towarzyski, polka, disco.Myślę ze to fajna zabawa z muzyką.Płatne raz na semestr 50zł. Mam nadzieje ze się młoda trochę wyszaleje bo energia ją roznosi nawet po przyjściu z przedszkola. Mamy w przedszkolu do wyboru jeszcze języki; hiszp, niem, francuski..bo angielski maja wszyscy w ramach zajęć-dobre nie?? tylko ze ta nauka polega na zabawie i uczeniu sie kilku piosenek i kilku zwrotów.

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

10 wrz 2010, 09:43

a ja mloda zapisalam na basen :ico_brawa_01: , to jest - na nauke plywania :-) dwa razy w tyg... no i strasznie chce tance, ale tutaj sa one trudne. w zeszlym roku tez byla i po miesiacu zrezygnowala. tym razem mowi, ze jest juz starsza i moze da rade... zobaczymy. Rok temu miala tez angielski, ale teraz przez basen moge jej dac tylko jeden "przedmiot" do wyboru - albo angielski, albo tance. Chce jeszcze na koszykowke sie zapisac lobuzica mala i na .. muzyke (granie na instrumentach). Tlumacze, ze jest za mala, ale ona i tak swoje wie :ico_oczko: to jest, u nas w szkole te zajecia sa od 6 lat, a moja mala mowi, ze PRAWIE te szesc lat ma :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

14 wrz 2010, 10:03

Ada chodzi dodatkowo na angielski a do przedszkola chodzi o profilu teatralno muzycznym także ma dużo tańca i organizują dużo przedstawień dla rodziców a odważniejsze dzieci występują również na konkursach poza przedszkolem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
gofia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:45

07 paź 2010, 19:16

tak zapisałam go na gimnastykę korekcyjną, taniec, karate i mądrego malucha :D zadowolony strasznie.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość