Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

Święta ciężki czas dla nas.....:(

18 gru 2007, 14:30

Postanowiłam zacząć nowy temat bo Świta bez naszych dzieci to dla nas trudny czas wtedy właśnie wracają wspomnienia, myślimy bardziej niż zawsze o tym jak by one wyglądały gdyby nasze maluchy były z nami ...pamiętam pierwsze świata po śmierci Bartka nie był to miły okres wiem jak boli serce i płyną łzy bo miało być tak pięknie :ico_placzek: Może razem nam będzie łatwiej a może chciałybyście napisać coś swoim dzieciom z tej okazji coś od serca coś co w was siedzi teraz piszcie....to pomaga :ico_noniewiem:

kasiorex
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1275
Rejestracja: 12 gru 2007, 13:22

18 gru 2007, 14:45

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: (*)(*)(*)

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

18 gru 2007, 15:12

Paulinko bardzo boję sie tych Świat.Ciesze sie na nie, bo to tak wspaniały okres, ale odczuwam tez lek.I boje sie, ze nie obędzie sie bez wzruszenia i łez...
Gdyby nasza pierwsza dziecinka nie odeszła, byc moze juz w Świeta bylibysmy razem, a jesli nie to na ostatnich nogach świętowałabym Boze Narodzenie...
Z druga dziecinka bylibysmy juz na półmetku ...

Kochane moje... Na sama mysl o pustce, jaka po Was została, moje serduszko krwawi, a łzy same płyna po policzkach...

Tęsknie...

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

19 gru 2007, 13:03

(*)(*)

dziewczyny wiem,że żadne słowa nie są w stanie ukoić Waszego bólu ale jestem serduszkiem i myslami z Wami....

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

19 gru 2007, 14:37

Ja też jestem z wami serduszkiem i w czasie wigilii pomodlę się za wasze maleństwa, 3majcie sie kochane

[*] [*]

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

23 gru 2007, 15:27

Obrazek
Kochany synku to kolejne święta które spędzam bez Ciebie mogłabym tu napisać ze święta to nie jedyny smutny czas dla mnie bo każdy dzień jest owiany smutkiem...w sercu noszę Ciebie i tak już zostanie ale w tym wyjątkowym okresie wszytko boli bardziej bo nie zobaczę jak cieszysz sie z tej chwili razem z nami ...Kochanie wiesz dobrze jak bardzo tęsknie i jak bardzo chciałabym Cię przytulić, dać prezent ,zobaczyć uśmiech na Twoje buźce ....nie będzie nam to dane ale wiem ze czuwasz nad nami.... Jesteś zawsze obok i za to Ci dziękuje...
Kochająca mama z siostra Oliwką i Emilem.... Obrazek

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

;(

24 gru 2007, 21:39

To pierwsze moje swieta bez Oskarka...Mialby teraz prawie 5 miesiecy...Serce sie kraja... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

26 gru 2007, 00:22

Kochane moje , najdrozsze, tak jest trudno, mijaja lata, nie moge ... ten bol nie mija, tak by chcialam zeby teraz byliscie ze mna , moc was przytulic,
kocham, kocham, kocham ....... :ico_placzek:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość