patniu
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 sty 2008, 11:37

Sama nie wiem co się dzieje..prosze o wsparcie..

09 sty 2008, 11:41

Cześć dziewczyny:)
Mam taki problem: Po 4 dniach od ostatniego stosunku dostałam okres(pierwszy dzień plamienie brunatno-brązkowe,drugi już krwawienie lekkie), a powinnam go dostać dopiero za 14 dni.Czy jest możliwe ze jestem w ciąży? Dodam,że stosunek był przerywany..Bardzo proszę o waszą pomoc i zdanie na ten temat.Nie wiem czy odczekać ten "okres",czy moze udać się prostu do ginekologa,a może po test.Jak myślicie? Bo kto mnie lepiej zrozumie jak nie druga kobieta:)
Pozdrawiam ciepło i czekam na odpowiedzi.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

09 sty 2008, 12:17

patniu, moze po prostu miesiaczaka Ci sie przestawila, ale ja na Twoim miejscu przeszekalabym ten okres jak sama go nazwalas a potem dla pewnosci jak juz okres Ci sie skonczy, to zrob sobie test. Bo u mnie bylo podobnie, pare dni do stosunku dostalam "okres" i bardzo podobny jak Ty, a potem okazalo sie ze to nie byl okres tylko takie plamienia ciazowe... Nie chce Cie straszyc, ale moim zdaniem jak juz Ci sie skonczy to za kilka dni po powinnas zrobic test zeby sie ubewnic....

patniu
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 sty 2008, 11:37

09 sty 2008, 12:27

Dziękuję,że odpowiedziałaś na moje pytanie.
Już wątpiłam,ze ktokolwiek odpowie:)
Straszyć,może nie straszysz mnie-jestem w stałym związku od 3 lat,kochamy się,planujemy ślub,dziecko w tym wypadku troszkę by nam plany pomieszało,co ma być to będzie.Najbardziej martwi mnie właśnie to krwawienie-niby wyglada jak okres,ale dodam,że ja nie czuję się na "okres"-zawsze w trakcie trwania okresu,bardzo boli mnie brzuch,źle się czuję,wymiotuję,a teraz tylko lekkie kłucie podbrzusza i dziwne uczucie niepokoju:)

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

09 sty 2008, 12:34

patniu, zrób test po okresie tak jak radzi ci barbara. Do tej pory miałaś regularne miesiączki? jeśli nie to może po prostu Ci się rozregulowała w tym cyklu z powodu stresu albo podróży?
jeśli test wyjdzie pozytywnie to udaj się do ginekologa , a on już Ci powie co dalej, jeśli wyjdzie negatywnie, to obserwuj swój organizm(miesiączki i dni płodne) może coś się zahwiało w gospodarce hormonalnej i stąd te zmiany? Wtedy też warto skonsultować się z ginekologiem, ale w pierwszej kolejności musisz wiedzieć, czy w grę wchodzi ciąża.

patniu
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 sty 2008, 11:37

09 sty 2008, 12:41

Moje miesiączki są regularne.Nie zdarzyły mi się żadne wahania,tylko czasem jakiś poślizg 1 dniowy,ale to normalne.Dlatego martwi mnie ta sytuacja.Mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze,a kto wie,moze jakiś mały człowieczek zaczął się rozgaszczać:)

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

09 sty 2008, 12:41

patniu, czy nadal krwawisz?
Jeśli tak to może @ ci się rozregulowała po prostu jak się skończy krwawienie to zrób teścik chyba że jest to krwawienie spowodowane zagnieżdzaniem się fasolki :ico_oczko:

patniu
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 sty 2008, 11:37

09 sty 2008, 12:43

Tak,nadal.Wczoraj plamiłam-dzisiaj już pełniejsze troszkę krwawienie-jak okres,ale nie "okres".Ten niepokój,nie wiem czy to tylko strach czy coś więcej.Strach przed nieznanym oczywiście:)

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

09 sty 2008, 13:54

patniu musisz sie uzbroić na kilka dni w cierpliwość i zrobić teścik najlepiej w dniu kiedy miała być 'planowo' miesiączka.
No i oczywiscie daj nam znać jaki będzie wynik testu. Trzymam kciuki, żeby wynik był taki jakiego oczekujesz.

patniu
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 sty 2008, 11:37

09 sty 2008, 13:59

Dziękuję:)
Na pewno dam znać,miło mieć takie wsparcie:)
Pozdrawiam serdecznie.

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

09 sty 2008, 20:48

patniu czasami występuje takie plamienie w dniach gdy ma sie owulację ,wtedy wiesz kiedy jesteś najbardziej płodna.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość