Ewaniasia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 sty 2008, 12:27

Ubrania dla przyszłych mam

09 sty 2008, 13:22

Witam! W Warszawie otworzył się sklep firmowy.Chyba jedyny sklep w którym mają naprawdę profesjonalne rozwiązania dla kobiet w ciąży.Do tego przystępne ceny!Jestem bardzo zadowolona z zakupów!polecam
Ostatnio zmieniony 10 sty 2008, 11:27 przez Ewaniasia, łącznie zmieniany 1 raz.

kama2403
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 03 paź 2010, 19:02

02 maja 2011, 19:38

Fajnie,że ktoś poruszył ten temat. Ubiór i dobre samopoczucie w ciąży jest dla nas bardzo ważne, nie ma nic lepszego jak dobrze leżący na nas ładny ciuszek w tym okresie :) A niestety, wiele miast ma dość ubogi asortyment jeśli chodzi o tego typu ubrania. Często pomagamy sobie nawzajem lub korzystamy z second hand' ów. Ja osobiście pochodzę ze Szczecina i przyznam, że jest problem aby dobrze wyglądać w ciąży. Na całe miasto (405 944 mieszkańców), ja spotkałam dwa maleńkie butiki gdzie można kupić odzież ciążową SKANDAL!!!! już nie wspomnę o jakości, wyglądzie i cenach. NIe mając wyboru musiałam korzystać z tych sklepików zwłaszcza w okresie zimowym, (tu dla przykładu napiszę że jedna para dzinsów niezbyt ładnych, ze streczem w dodatku cienkich, kosztowała 200 zł, z kolei sweterek, ze względu na jego długość, nosiłam go jako sukienkę, obłaził, gryzł i po pierwszym praniu ręcznym przekręcił się, kosztował 250 zł. Okres letni też w cale nie wygląda lepiej, ale tu już można nieco oszukać. Kupując luźniejsze tuniki czy koszule w normalnych sklepach. Bardzo chciałam odwiedzać second hand'y, nigdy sie ich nie wsytdziłam ale moj mąż się uparł i nie pozwolił mi nosić używanych rzeczy (dlatego po cichu nie raz prosiłam mamę aby poszła tu i tam i coś mi wyszperała) I na prawdę powiem Wam dziewczyny że rewelacja, nie dość że wygodne to jeszcze tanie i w 100% na czasie.
Pozdrawiam wszystkie modne mamy :)

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

03 maja 2011, 07:59

Ja nic nie kupowalam nowego jak bylam w ciazy :ico_noniewiem: Szkoda bylo mi kasy :ico_sorki: Bo faktycznie ubrania dla kobiet w ciazy sa bardzi drogie :ico_sorki: Dostawalam od kolezanek i duzo kupowalam na allegro-uzywane :-)

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

03 maja 2011, 09:19

ja kupuję ubrania w h%m i c&a mozna tam wyszukać spodnie po 40zł także cena nie jest wysoka a bluzki czy tuniki od 20-40zł. w Bielsku jest jeden sklep z ciuszkami dla mam który niby jest polecany ale ceny co najmniej szokujące.

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

03 maja 2011, 09:27

Ja kupowałam tylko spodnie. I miałam ogromny problem, bo poza kilkoma sieciówkami nie było żadnego sklepu w mojej okolicy. Chodzę też w legginsach czasem, chociaż nie lubię, ale nie mam wyboru...ale takich zwykłych, a nie ciażowych. Mam kilka sukienek, ale i tak ich ani razu nie założyłam :ico_oczko: co do bluzek i bielizny to kupuję normalne. Zawsze wolałam dłuższe tuniki niż bluzeczki króciutkie więc i tak mi to nie robi różnicy. Będę spokojnie mogła w nich chodzić po ciąży. Tak naprawdę to na upartego mogłabym nosić zwykłe spodnie biodrówki (zwłąszcza, ze teraz jest pełno w sklepach z gumą zamiast paska), ale coś z tej ciąży muszę mieć i przynajmniej kilka ciążowych ciuchów mi się należy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

04 maja 2011, 09:13

ale coś z tej ciąży muszę mieć i przynajmniej kilka ciążowych ciuchów mi się należy :ico_oczko:
Otóż to :-) :-)
Mi udało się odkupić od znajomej spodnie i spódniczkę w bardzo dobrej cenie :-) Ciuszki dobrej firmy i jakościowo też dobre. Nowe rzeczywiście drogie- szkoda pieniędzy. Zawsze próbowałam dobrać coś w zwykłych sklepach.
Też noszę leginsy i dłuższe tuniki czy t-shirty. Niestety musimy sie przemęczyć, ale jeszcze troszkę :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

04 maja 2011, 09:36

Ja kupowałam głównie na allegro i w h&m. Jedne spodnie-moje pierwsze ciążowe kupiłam w takim typowo ciążowym sklepie, dałam za nie 150zł i okazały się beznadziejne :ico_noniewiem: te z allegro, które później kupowałam za 60zł (nowe) są bez porównania :ico_brawa_01:

azajac
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 cze 2012, 14:39

19 cze 2012, 09:48

Ja nie mogłam się przekonać do używanych ubrań, więc kupowałam nowe, ale w w miarę przystępnej cenie. Lubiłam Maximusa pod Warszawą, bo tam był duży wybór. Poznajdywałam dużo ubrań ciążowych i udało mi się nie zbankrutować.... ;)

Agnieszka Kalem
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2012, 13:56

19 sie 2012, 14:17

Ostatnio miałam ten sam problem - przed porodem szukałam coś co mogłoby mnie uchronić przed workiem otrzymywanym z przydziału w szpitalu :ico_haha_02:
ale na sklepie allegro znalazłam fajną koszulkę nocną dla kobiet w ciąży i karmiących - z tego co pamiętam marki "cat and bunny" - bardzo funkcjonalna, posiada odpięcia umożliwiające łatwy dostęp do piersi no i co jest ważne jest w 100% z bawełny. Posiada również ładne koronkowe wykończenia. Wszystkie koleżanki w szpitalu pytały mnie gdzie ją kupiłam :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

19 sie 2012, 23:16

tak,z pewnością :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość