Awatar użytkownika
La_fleur
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 10 maja 2007, 16:55

Poronienie??? :(

10 sty 2008, 19:11

Cześć dziewczyny, dawno mnie tutaj nie było. Ze staraniami poszłam na żywioł, brałam kwas foliowy, zdrowo się odżywiałam i nie myślałam o tym.... Na dobrą sprawę nie wiem czy byłam w ciąży... raczej byłam pewna że nie jestem, nie robiłam testu... 31 dni temu miałam okres, taki jakiś słabszy niż zwykle i po 37 dniach ale był... a dziś w nocy złapał mnie taki okropny ból brzucha, myslałam ze to @, tyle tylko ze jak wrociłam z pracy to (przepraszam za szczegóły) "wylazło" ze mnie coś co wyglądało jak taka skórzasta błona i gdyby to napełnic woda byłoby moze wielkosci takiej mniejszej pomarańczy. Pierwszy raz zdarzyło mi się cos takiego. Miewałam różne @, ze skrzepami, bez skrzepów ale NIGDY czegos takiego!!! Pracuję w laboratorium hitopatologicznym , troche sie tam naogladałam bo czasem przychodza do badania poronione ciąze i mam jak najgorsze obawy... Czy zdarzyło wam sie kiedys cos podobnego?? nie wiem co o tym myslec... okres nie jest szczególnie mocny ale nipokoi mnie ze jakis tydzien wczesniej miewałam takie dziwne bóle w podbrzuszu ... takie uczucie ciągniecia.... jestem załamana....
Proszę o zdanie szczególnie te z Was ktore przeszły poronienie....
Pozdrawiam Basia

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

10 sty 2008, 19:18

La_fleur, fakt faktem ja nie poronilam ale może napsze co myślę...Być może tak jak piszesz poronilas, może bylo to tak zwane mechanicze poroninie twój organizm odrzucił płod bo było coś nie tak...Ale oczywiście moge się mylić bo nie jestem lkarzem a on by wiedział naj lepiej. Może umów się na wizytę i niech lekarz rozwieje twoje wątpliwości. Myślę że tak bedzie najlepiej a wizyta chyba była by tu njaleprzym rozwiązaniem. Powodzenia

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

10 sty 2008, 19:36

La_fleur,
myślę podobnie jakIzunia, ,wg mnie wizyta u lekarza jest konieczna,bo jeśli faktycznie poroniłaś, to lekarz sprawdzi czy dokładnie się wszystko oczyściło(przepraszam jeśli zabrzmiało to zbyt obcesowo)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

10 sty 2008, 21:54

Wydaje mi się że nie powinnaś zwlekać tylko jak najszybciej udać się do lekarza.
Możliwe że było to mechaniczne poronienie, choć w moim przypadku wyglądało to zupełnie inaczej (ja krwawiłam bardzo obficie ale zaledwie niecały dzień, ale nie jestem w stanie Ci powiedzieć co ze mnie wylazło).

Powodzenia

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

10 sty 2008, 21:57

powinnas isc szybciutko do lekarza nawet szpitala ,bowiem mogly pozostac pozostalosci po ciazy poronionej i trzeba to natychmiast wyczyscic ,takze pomimo wszystko nie wolno zwlekac.........

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

11 sty 2008, 17:19

ja poroniłam słonko dwa razy i to na samym początku i właśnie przy pierwszym poronieniu miałam coś w rodzju strzępków błonki - nie byłam czyszczona ponieważ to było na tyle wcześnie że dostałam antybiotyk i wszystko miało samo oczyścić się w naturalny sposób
napewno dziewczyny mają racje że należy jak najszybciej skonsultować to z lekarzem bo nie wolno zostawiać takich podejrzeń bez badania

jesteśmy z tobą LA_FLEUR

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

12 sty 2008, 09:16

La_fleur, dziewczyny maja racje,nie ma co zwlekac z konsultacja lekarska :ico_noniewiem:

Żaba
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1001
Rejestracja: 06 lip 2007, 22:19

12 sty 2008, 19:15

Ja myślę, że niestety mogło to być poronienie. Ze mnie też coś "wyleciało". Wyglądało to jak kawałek ciała. Do dzisiaj zastanawiam się czy to było TO. Ale dziewczyny mają rację, że powinnaś udać się do lekarza.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

13 sty 2008, 23:04

La_fleur, witaj
no i cos wiadomo juz? bylas u lekarza?
przed poronieniem wlasnie zaczyna sie krwawienie podobne do miesiaczki.
ja pierwsze dwa razy to mialam dosc duzy termin, no i to juz raczej mialam przedwczesny porod.
ale za trzecm razem mialam podobne objawy, bylam w 8 tc, poszlam w ten sam dzien do lekarza jak ze mnie wyszlo, myslalam poronilam, ale badania krwi wykazalo ze jestem w ciazy, okazalo sie pozamaciczna ciaza i mialam operacje. Niechce straszyc, nie musi to byc, ale jak najszybciej zglos sie do lekarza

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

13 sty 2008, 23:48

witaj idz jaknajszybciej do lekarza niech zobaczy on oceni czy to bylo poronienie czy zwykle krwawienie
niewiem jak wyglada poronienie na pocztku ciazy,ale wiem ze wizyta bedzie konieczna ja poronilam ale dosc pozno i tez krwawieniem wiec nie czekaj

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość