Awatar użytkownika
I love myself
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 10 sty 2008, 22:44

Pierwszy raz :D

11 sty 2008, 22:24

A co wy na to kobietki, aby wspomnieć ten wyjątkowy pierwszy raz? Właśnie, czy był taki wyjątkowy? Chyba są to miłe wspomnienia :?: i można się nimi podzielić z innymi? :-D :ico_brawa_01: Niekoniecznie ze szczegółami, ale jakaś wzmianka się należy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

11 sty 2008, 22:35

Moj pierwszy raz :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
z chlopakiem w ktorym bylam (tak sadzilam) zakochana po uszy, planowalismy slub, dzieci itd, hehe
myslalam ze to wielka milosc

no wiec bylam mlodziutka :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: az mi sie wstyd przyznac

mialam nieskonczone 17 lat :ico_wstydzioch: , no ale uwazalam ze to prawdziwa milosc

bylismy juz ze soba rok, akurat przyjechal do mnie ( bo byl spoza PL), siedzielismy sobie ogladalismy film i jakos tak z minuty na minute to sie stalo.. bylam tak zdenerwowana na poczatku ze nie bylam w stanie "go wpuscic" :ico_wstydzioch:
wiec nic na sile... poczekalismy i kochalismy sie...

no coz wzgledem czasu uwazam ze bylam glupia, jeju w tym wieku-a jak by cos sie stalo! co prawda bylam swiadoma konsekwencji, zabezpieczalismy sie , ale uwazam ze i tak bylam dzieckiem :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: i bylo za wczesnie , choc nie zaluje... nie bylo zle... ale wiadomo czas i doswiadczenie robia swoje teraz jest o niebo lepiej, hmm byc moze bo z kims innym :ico_haha_01: :ico_haha_01:

no ja sie wam obnazylam, mam nadzieje ze nie bede jedyna, bo jak tak to sie spale ze wstydu

Awatar użytkownika
I love myself
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 10 sty 2008, 22:44

11 sty 2008, 22:48

Hi hi.. :-D No ja też 'zaszalałam' w tym wieku co Ty :-D .. i chociaż teraz wiele starsza nie jestem to myślę, że mogłabym oddać to co miałam do zaoferowania nieco później.. :ico_noniewiem:
Było to z chłopakiem, z którym jestem nadal, bardzo go kocham, też planujemy wspólne życie :ico_brawa_01: haha :-D Ciekawe oj ciekawe.. Pff :ico_haha_01: Ale ja wierze w nas :-) Bolało mnie, więc szybko przerwaliśmy i dopiero za drugim razem już poszło do końca.. Ale nie powiem, żeby pierwszy raz był jakiś super.. Psychicznie owszem, fizycznie nie koniecznie.. :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

11 sty 2008, 23:12

Jeszcze nie jeden raz bedzie lepszy, przekonasz sie :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-11, 22:13 ]
ale ja tak samo uwazam ze moglam zaczekac troche z tym "pierwszym razem" no ale co poradzic jak hormony buzuja a czlowiekowi wydaje sie ze wiec co dla niego najlepsze :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
I love myself
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 10 sty 2008, 22:44

11 sty 2008, 23:25

Nie ukrywam, że z każdym razem lepiej, więc boję się, że nieprzeżyję tego co będzie za kilka lat :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

12 sty 2008, 09:57

Ja tez mialam 17 lat jak przezylam swoj pierwszy raz...Wydarzylo sie to w moje imieninki.
Nawet bylo ok,ale za to po strasznie zle sie czylam 3 dni przelezalam w lozku z okropnymi bolami brzucha :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

12 sty 2008, 12:19

Mój pierwszy raz hmm... nic nadzwyczajnego :ico_wstydzioch: Miałam 16lat. Chłopak w którym od dawna się kochałam. Wiek buntu... Spodziewałam się czegoś cudownego, ale tak nie było... Dostałam szybki sex który bolał troche ale nie dostarczył żadnej przyjemności... Planowaliśmy wspólną przyszłość... I co... Po miesiącu się rozstaliśmy... A raczej zerwał ze mną i to jeszcze w tak obrzydliwy sposób...
Później troche szalałam, aż wstyd się przyznać :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Ale te rozdziały są pozamykane... Nie ma do czego wracać...
Pierwszy raz z moim mężem ( a wtedy chłopakiem) o boże byliśmy stremowani jak nie wiem co... Było inaczej, cudownie... I uważam, że ten prawdziwy pierwszy raz przeżyłam właśnie z moim mężem :ico_oczko: Przy nim poznałam, że sex to naprawde przyjemność :-D

Awatar użytkownika
halszka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 12 lis 2007, 20:41

12 sty 2008, 15:17

a ja swój pierwszy raz wspominam całkiem przyjemnie. nic nie bolało, było miło i na początku nawet zabawnie :ico_oczko:
aczkolwiek teraz dużo mocniej przeżyłam mój "pierwszy raz" z dzieckiem w brzuchu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

12 sty 2008, 19:47

ja swój pierwszy raz przeżyłam w wieku 21 lat :ico_wstydzioch: dość późno ale kurcze żałuję,że nie poczekałam jeszcze troszkę za moim A bo to niestety nie był z Nim ten pierwszy raz....

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

12 sty 2008, 22:51

uff juz myslalam ze tylko ja tu napisze hehe... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość