qwerty
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2008, 13:29

ciąża

12 sty 2008, 13:35

witam mianowicie czy mogą wystąpić objawy ciąży kilka dni po uprawianiu pettingu ? gdy nastapil wytrysk to mialem reke w okolicach penisa do konca nie jestem pewny czy to byla reka prawa czy lewa. natomiast pozniej mialem u niej reke prawa. dzsiaj jest tydzien ale moja partnerke dopadl brak apetytu 4 dni po zdarzeniu i ból brzucha ostatnią miesiączke miala 23 grudnia jest jeszcze troche czasu do nastepnej. prosze o pomoc jestem bardzo zaniepokojony nie wiem czy to odpowiednie miejce na pisanie tego. jak tak to przepraszam

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

12 sty 2008, 14:29

qwerty, nie martwcie się na zapas! ból brzucha może oznaczać tzw. "połówkę" tzn jajeczkowanie, mysle,ze brak apetytu moze być również tego wynikiem, albo najnormalniej w świecie dziewczyna się stresuje, że może być w ciąży. Nic wam nie pomożemy niestety, pozostaje wam czekac na kolejna miesiączkę, ale objawy o których piszesz nie sugerują ciąży, poza tym byłyby zdecydowanie za wcześnie!
Sugeruję jednak, żebyście następnym razem zachowywali się odpowiedzialniej i uważali na takie rzeczy. jeśli nie chcecie mieć dziecka to musicie się zabezpieczać przed niechcianą ciążą, bo potem to już jest "po ptakach". Uniesienie trwa kilka chwil, a dziecko jest obowiązkiem na całe życie! jeśli jesteście wystarczająco dojrzali, żeby uprawiać seks, to bądźcie też wystarczająco dojrzali jeśli chodzi o rodzicielstwo i miejscie świadomość konsekwencji swoich czynów!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

12 sty 2008, 18:15

żona Zgadzam się z tobą w 100%

qwerty Myślę, że nie macie powodów do paniki. Twoja partnerka pewnie stresuje się tą caą sytuacją a Twój niepokój tez ją pewnie dodatkowo nakręca więc nic innego nie pozastaj e - przynajmniej Tobie jak zapewnić ją, że nie macie się powodu obawiać. Ból brzucha i utrata apetytu po kilku dniach na pewno o zajściu w ciążę nie świadczą ... I uważajcie na drugi raz jak będziecie się "bawili" w dorosłe igraszki. A swoją drogą czy nie lepiej by było pomyslęc o zabezpieczeniu niż się stresowac?

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

12 sty 2008, 19:11

qwerty, po pierwsze to trafiles na forum gdziena którym możesz zadawać takiego typu pytania :ico_oczko: możemy to pomożemy ;)

Myślę że nie macie czego sie obawiać... ojawy któer ma twoja dziewczyna najprawdopodobniej spowodowane są stresem...Musicie cierpliwie czekań na miesiączkę i rada na przyszlośc... zabezpieczajcie się :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

12 sty 2008, 20:24

Zgadzam się z dziewczynami w 100 %. Te objawy są pewnie wynikiem stresu. Nie martwcie się na zapas i uważajcie następnym razem. Warto by też było pomyśleć o zabezpieczeniu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

13 sty 2008, 08:38

qwerty, watpie zeby to byla ciaza :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

13 sty 2008, 12:20

ja rowniez watpie zeb to byla ciaza, tak jak mowia dziewczyny, to moze byc stres

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

13 sty 2008, 17:25

ciąża raczej to nie jest bo nie słyszałam jeszcze zeby poprzez petting zajść w ciążę :ico_nienie:
nie ma co panikować
powodzenia zycze

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość