Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

problem z ginem :(

18 sty 2008, 14:39

Dziewczyny chciałam się Was poradzić!

Jestem w 9 msc ciązy , za 19 dni mam termin porodu, mój gin ostatnio mnie widział 2 tygodnie temu 9wtedy wszystko było w porządku). kazał mi przyjść na wizytę za 2 tygodnie, teraz okazuje się, że poszedł na urlop i jak zwykle nie informowano o tym pacjentek. Wydaje mi się, że w ostatnim miesiącu ginekolog powinien badac pacjentke co tydzień, prawda? Co ile Was badali ginowie?
On wraca z urlopu najwcześniej 28 stycznia. Powinnam iśc pryweatnie do ginekologa? Ale czy to ma sens, skoro nie prowadził on mojej ciazy?
oczywiscie mam czarne myśli, że może się coś stać, a ja nawet nie bedę wiedziała, że coś jest nie tak :ico_placzek:
Nie wiem, może czekać do tego 28mego? Nie znam innego gina, wiec nawet nie bardzo wiem do kogo się ewentualnie udać.....

jak często powinien badań gin kobiete w 9 msc ciazy?

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

18 sty 2008, 15:16

żona mnie gin.w 9 mies.badał co tydzień ale jak sie martwisz to idż za tydzień prywatnie powiedz jaka jest sytuacja z Twoim gin.że jest na urlopie i co masz teraz zrobić
:ico_olaboga: co za gin.żeby nie poinformować pacjentów a tym bardziej nie dać kogoś w zastępstwie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: nie martw sie wszystko będzie dobrze :ico_oczko:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

18 sty 2008, 15:29

żona pisze: Powinnam iśc pryweatnie do ginekologa? Ale czy to ma sens, skoro nie prowadził on mojej ciazy?

Każdy lekarz powie Ci czy wszystko jest dobrze,nie musi prowadzić ciązy.Możesz poprosić u swojego lekarza o ksero karty ale w sumie masz swoą książeczkę przebiegu ciąży więc to nie jest konieczne.Jeśli coś Cię niepokoi lub po prostu będziesz się lepiej czuła wiedząc że jest wszystko dobrze to idż do innego lekarza.Powodzenia.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

18 sty 2008, 15:31

kochana nie martw sie :ico_nienie: bo Tobie nie wolno :ico_nienie: mnie gin wcale nie badał ( czyt dopochwowo) mieszkam za granica i oststnią wizyte miałam koniec czerwca ( rodziłam 17 lipca) wiec jeśli Ci nic nie jest, dobrze sie czujesz to nie ma powodu do niepokoju
głowa do góry kochana wszystko bedzie dobrze

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

18 sty 2008, 15:58

mnie w 9 miesiącu ciąży lekarz badał raz na dwa tyg. więc jeżeli z ciążą było wszystko ok. do tj pory a ty nie masz niepokojących lub innych objawów niż do tej pory to poczekaj na swojego gin. a jeżeli coś Cię niepokoji to umów się na wizyte u innego. Będzie wszystko dobrze tylko sięnie denerwój bo jeszcze wcześniej urodzisz a chyba byś tego nie chciała. Życze pomyślnego rozwiązania w terminie i dużo zdrówka dla ciebie i maleństwa :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

18 sty 2008, 17:32

żona, mnie lekarz badal do 2 tygodnie. Idz do innego gina, jesli chcesz, to Cie uspokoi. Nie musi to byc przeciesz ten sam gin co Cie prowadzi, wazne zeby Cie zbadall i rozchwial Twoje watpliwosci i lęki.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

18 sty 2008, 19:43

Ja też miałam badanie co dwa tygodnie w 9 mc. Cała ciąża przebiegała bez żadnej komplikacji więc nie było potrzeby chodzić częściej.

Głowa do góry i życzę pomyślnego rozwiązania :ico_oczko:

A jeżeli się czymś niepokoisz to zawsze możesz jechać do szpitala, tam mają obowiązek podpiąć Cie do KTG i sprawdzić czy wszystko wporządku z dzidziusiem :-)

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

18 sty 2008, 23:23

Żona nie ma sie co martwic, jesli wszystko jest ok. Ja bylam co miesiac badana. Ostatni raz w dniu terminu, a pozniej to juz na ktg musialam tylko chodzic. Ja bym sie rozejrzala za innym ginem na wszelki wypadek, ale jak wszystko z twoim samopoczuciem bedzie w porzadku to nie musisz isc na badanie. Poczekaj, az wroci i wtedy idz. Wiekszosc pierwszych ciaz i tak jest przenoszona. Nie denerwuj sie, bo to ci nic nie pomoze - zreszta tak jak i cotygodniowe spotkania z lekarzem. Jak sie zacznie to do szpitala i juz :ico_oczko: na co ci twoj lekarz tam potrzebny? wszyscy tam zatrudnieni porod potrafia odbierac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

19 sty 2008, 08:49

Ja tez pod koniec ciazy chodzilam do gina co tydz.
hmm,jak widac to nie jest regula,ale jak masz sie nie potrznie denerwowac to lepiej przejdz sie do innego ginka dla swojego spokoju i nie martw sie napewno wszystko jest ok :-D

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

19 sty 2008, 11:45

dzięki dziewczyny! jeszcze zobacze co zrobie.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Matthewcrela i 1 gość