Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

Nasze styczniowe pociechy 2007

04 lut 2008, 20:07

No to zaczynamy wyrastając z noworodków i niemowląt :-)

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

05 lut 2008, 17:43

aż nie mogę uwierzyć, że mamy już takie "duże" dzieci :ico_haha_01: i przyzwyczaić się do nowego suwaczka, który odlicza czas już do drugich urodzin :-D

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

05 lut 2008, 20:36

no na Ciebie magdzinka zawsze można z obecnością liczyć :ico_haha_02: :ico_brawa_01: Ja tez uwierzyć nie mogę w czas który gna niesamowicie szybko :ico_haha_02: Dopiero co miałam 25 kg więcej a dziś te ponad 10 kg Szczęścia robi ze mna co chce :-D
Wklęję zdjecia z wczorajszego spacerku z Jagą :-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

kasiulek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 01 lut 2008, 15:28

Re: Nasze styczniowe pociechy 2007

06 lut 2008, 16:49

Kochane, radosne i takie duże są juz nasze pociechy. Maciuś skończył 11 stycznia roczek i od dobrych dwóch miesięcy zasuwa jak strzała- trudno go dogonić ;-)

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

08 lut 2008, 17:06

oto maja kochana córeczka w dniu swoich 1 urodzin - będę mogła sobie zawsze spojrzeć na pierwszą stronę tego wątku i przypominać jak Joasia wyglądała :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek

Eve Jagusia to śliczna dziewczynka :ico_brawa_01: i jaka roześmiana :ico_brawa_01: super foteczki :ico_brawa_01:

kasiulek, witaj :ico_buziaczki_big: i ty wklej zdjęcie swojej pociechy :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-08, 17:46 ]
zapomniałam napisać , że dzisiaj nareszcie widziałam jak Joasia robi kroczki przy meblach :ico_brawa_01: I jak się z tego cieszy :ico_brawa_01: Mąż mówił mi, że Mała już tak "chodzi" od kilku dni, a dziś nareszcie sama to zobaczyłam :ico_brawa_01: ale jestem dumna!!!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

10 lut 2008, 21:32

magdzinka no to dawaj całuski od nas dzielnej Joasi :ico_brawa_01: Jeszcze trochę i za nią nie nadążysz :ico_oczko: Jaga tak pędzi, że moja mama na spacer zacznie smycz chyba zabierać bo Mała jest nie do opanowania jak w polu widzenia są dzieciaki albo psy :-D
A u nas powolutku wszystko do przodu się posuwa...bez zmian większych póki co poza Jagą, która rośnie nam jak na drożdżach. jest niesamowita pod tym względem. widać wszystko co zje (czyli jakieś 10 kg dziennie :-D ) idzie jej w długość :-)
a co u reszty naszych styczniówek ? :ico_noniewiem: cisza kompletna zapadła :ico_noniewiem:
moniś odezwij się :-)
tymczasem witamy nową koleżankę :ico_haha_02: przybliż nam się :-D

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

11 lut 2008, 14:47

eve.ok, ja też zauważyłam, że Joasia coraz więcej wcina :-D nawet jak jest najedzona a wypatrzy coś do jedzenia to chce to koniecznie...

Styczniówki 2007 zgłaszać się na nowy wąteczek :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Ja w weekend zaczęłam odstawianie Joasi od cycusia :-D Narazie efekt jest mizerny - Mała jeszcze częściej chce mnie ssać niż wtedy gdy w ogóle nie piła mleka modyfikowanego :ico_noniewiem: w ogóle to nie chce tego nowego mleka pić ale raz po raz się zaciągnie, w sumie przez 2 dni to może z 200ml wypiła a już robi takie dziwne kupska - luźne i jasne :ico_noniewiem: nie wiem czy to po tym.

Awatar użytkownika
arvona
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 09 mar 2007, 03:03

12 lut 2008, 20:22

witam, dawno mnie nie bylo ale jakos czasu brak.
moja Hania nosi okularki. ostatnio wazyla 8500 wiec caly czas z niej modelka :) w tych kwestiach dalej po staremu ;). mam tylko nadzieje ze jej z tymi oczkami sie poprawi, jutro idziemy do okulisty mam nadzieje ze powie ze jest poprawa.. meczy mnie to tym bardziej ze musi nosic zaslonke na oczko. mam nadzieje ze dlugo nie bedzie musiala, bo wiem co to znaczy bo jak bylam mala sama musialam to nosic, wiec mam nadzieje ze jak najszybciej nastapi poprawa.

zaraz postaram sie wkleic jakies nowe foteczki Hani :) bo te w opisie to strasznie nieaktualne :).

Magdzinka co do mleczka moze sprobuj nestle smakowe "z miodem", moja mala przez jakis czas miala niechec do mleka i to jej zasmakowalo.

wogole to z Hani niejadek, niby je te 5 posilkow ale.. mnie sie ciagle wydaje ze zjada za malo. no i mnie to martwi.. ale przeciez nie bede jej zmuszac.

zaraz postaram sie te fotki wkleic bo mam troche czasu :)

[ Dodano: 2008-02-12, 19:49 ]
Obrazek

narazie jedno zdjecie z Babcią po urodzinkach już:) jutro postaram się dać inne fotki

[ Dodano: 2008-02-12, 19:50 ]
a Hania tu kopała baloniki i bardzo jej sie ta zabawa podobała :)

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

13 lut 2008, 09:20

witaj arvona :ico_brawa_01: No Hanusia nam rośnie :-D A co do okularków - najważniejsze, że wiadomo, że trzeba korygować. Teraz jakoś przebrniecie a potem czarować będzie chłopaków ślicznymi ślepkami :ico_haha_02:
A co do jedzenia - widzisz to już tak jest, że nam mamom trudno dogodzić. Ja narzekam, że Jaga wszystko pożera w ogromnych ilościach, Ty, że Hanusia nie, a nasz magdzinka musi przebrnąć przez przestawianie Joasi na sztuczne mleczko :ico_noniewiem: I tak Cię podziwiam - tyle czasu na cycusiu :ico_brawa_01: A nie szarpie Cię przy ludziach, w sklepie, na spacerze? Nie domaga się posiłku? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

13 lut 2008, 18:44

arvona, ale fajna fotka i jak ładnie Hania wygląda w okularkach - na pewno szybko jej pomogą :ico_brawa_01: ważne , żeby nie sciągała - a ściąga czy nie?

mleko nadal nie chce modyfikowanego wtedy kiedy ja bym chiała, żeby wypiła :ico_noniewiem: np. przed spaniem. a na widok butelki od razu wyciąga ręce , żeby się przed tym bronić hihi i wtedy też przypomina sobie o cycu :-D ale wiem, że nie o smak mleka jej chodzi bo potrafi wypić całą butlę np. jak myślała, że to herbatka hihi ale jak już się zaciągnęła to mimo zdziwienia wypiła, albo lodowate wypije, a dzisiaj to na spacerze wypiła na raz też całą butlę :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości