Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

Jaś miałby dzis pierwsze urodzinki

20 lut 2008, 10:26

Dziewczyny,
ten dzien jest dla nas bardzo smutny :ico_placzek:
Jaś, synek Elviski, naszej kolezanki z "Lutowe dzidzi".mial by dzis roczek
Niestety zyl tylko kilka miesiacy :ico_placzek:
Moniczka teraz do nas nie zagląda, rozumiem to.
prosze Was pomodlcie sie za Anioleczka i za jego rodziców.

[*][*][*]
Obrazek

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

20 lut 2008, 10:32

lulu81,
dołączam do modlitwy :ico_placzek: :ico_placzek:
dla Aniołeczka [*][*][*]

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

20 lut 2008, 10:52

[size=150][center]Dla Jasieńka[*][*][*] [/center][/size]

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

20 lut 2008, 11:53

Dla Jasia (*)(*)(*)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

20 lut 2008, 11:54

[center]Kochany Jasieńku[/center]

[center]Łzły spływają mi po policzku niczym krople deszczu po jesiennych listkach ...
Tak mi smutno i tak pusto tu bez Ciebie ...

Wierzę mocno, że tam z góry, gdzie Pan Jezus dał Ci chmury,
Patrzysz na nas bystrym oczkiem, chronisz wszytskich, rozpraszając złe nastroje ...

Spojrzyj z nieba wysokiego, siedząc na niebeskich błoniach,
Okryj skrzydłem swym maleńkim tym co pragną tego szczerze,
Pomóż nam zrozumieć wolę, Tego Stwórcy tam na górze ...

Swoją mamę ukołysaj do snu aby spała błogo,
Szepnij jej do ucha słowo, że z nią jesteś, jesteś obok,
Choć cichutki, choć skromniutki, swą miłością ją otulaj..
Proszę nasz Aniołołku Jasiu, bądź jej siłą,jej podporą !!!
[/center]


[center]M.M[/center]

[center]Obrazek[/center]

Cięzko tak na sercu mi dziesiaj, naprawdę, taka świadomość, że Monika nie ma swojego synka przy sobie, że zamisat zapalać dziś pierwszą świeczkę na torcie Jasia, pójdzie na cmentarza, popatrzy cicho na płytę małego groby swojego dziecka i pewnie znów poleje się nie jedna łza...
Ja też płaczę razem z naszą Elviską, pamiętam jak dziś jej posty, jej słowa, jej teefony, jej głos, który z taką nadzieją oczekiwał dzieciątka...
Pamiętam, jej przed ostatni telefon, kiedy będąc jeszcze z malusim w szpitalu mówiła z entuzjazam, jeszcze kilka dni i zabieram Jasia do domu, załatwiony mam już specjalistyczny sprzęt, żeby mój skarb mógł oddychać ... Małgosia, biorę Jasia do domu, tak się cieszę... Ja cieszyłam sie razem z nią, razem wszytskie się cieszyłyśmy, kazała mi wkleić zdjęca Jasia na nasze forum Lutówek, wycałowac dziewczyny, pozdrowić ... Taka dzielna ta nasza Moniczka ...Potem kolejna wiadomość od Moniki w sumie już nie od Moniki tylko od jej znajomej ... JAŚ ODSZEDŁ DO NIEBA :ico_placzek: Szok, ból, złośc, niedowierzanie... Zachowałam sms'a od Karoliny z naszego forum, w którym dowiedziałm się, że Jasieniek jest Aniołekiem ... Płacz, taka straszna pustka... Ja ostatkami sił przytuliłam swojego Wojtusia i powiedziałam, dziękuję, że jesteś ... A potem już tylko łzy smutki i żalu, że tak strasznie los, Bóg czy nie wiem kto doświadczył Elviskę...

Tego dnia w którym dowiedzieliśmy się o śmierci Jasia, zadzwoniłam do Elviski, ja płakałm i nic nie wmóiłam, co miałam powiedzieć, że mi przykro !!!!! :ico_placzek: że będzie dobrze, że się ułoży ?????!!!!!!!!!! Nic nie mówiłam, płakałyśmy obie ... Ja tu, patrząc na Wojtusia a ona tam ..patrząc na puste łóżeczko ...

Tergo dnia, kazała mi też odczytać wiadomość na mojej poczcie... Dziewczyny wiedzą jaki to był list ... przynajmniej niektóre ... Mam go zachowany ... :ico_placzek: tak jak i zdjecia małego aniołeczka ... No i taka solidarność na lutówkach, wiązania dla Jasia prosto do rąk Moniczki ... Nie wiem jakim cudem to wszytsko się udało, nie wiem ... Chyba Bóg nad tym czuwał, przeciez znaliśmy jej nick tylko, ani adresu, tylko nr telefonu komórkowego, zdążyłyśmy na czas, wiązanka doszła i leżała zaraz obok trumienku Jasia, od jego wiernych przyjaciół i małych i dużych ... Do tej pory nie wiem dlaczego i skąd zdobyłam jej adres, adres cmentarza .. Opatrznośc chyba!

Potem Monika się pożegnała z nami, podziękowała na wiążankę, za otuchę, było to dla niej BARDZO WAZNE ... napsiała to ..napsiała po raz ostatni do mnie ..i już więcej nie miałyśmy z nią kontaktu ...

Tyle wspomnień... Rzeczywistośc jest bardziej okrutna... :ico_placzek:

ObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2008, 09:51 przez Małgorzatka, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

20 lut 2008, 11:55

[*] [*] [*] dla naszego Jasieńka - modlę się za Jasia i Monikę bardzo często... i cały czas jest mi bardzo przykro, że tak się stało, że Jaś musiał odejść :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

20 lut 2008, 12:15

Małgorzatka, wspaniale, że przywowałaś całe to wspomnienie, bo choć smutne to na trochę pozwoliło nam wrocić do tamtych dni, niestety nie jest nam ani Elvisce dane zeby dzis wspominac poród Jasia, jak to zwykło bywać naszym zwyczajem na tt, tak więc myślę, że twój opis może choć odrobinę pomoc nam wrocic to tych dni i powspominac Jasia, zwłaszcza, że mialas najlpeszy kontakt z Elviską i to dzieki Tobie mogliśmy zaznaczyć swój żal po Jasiu i połaczyc sie w bólu z Elviską. Wielkie dzięki iTobie.

[size=150]śpij słodko Nasz Aniołeczku[/size]

Obrazek

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

20 lut 2008, 12:16

[*][*][*] dla Jasieńka...
Ja też ardzo często się modlę za Jasia i jego mamusię...

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

20 lut 2008, 12:47

Obrazek

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

20 lut 2008, 12:53

[*] [*] Dla Jasieńka

Mimo, iż później dołączyłam do Lutówek i nie miałam okazji poznać Moniki, to szczerze jej współczuję i nie jedna łza płynie po policzku....

Śpij spokojnie mój maleńki
Niech cię do snu kołysze śpiew anielski
Niech ci kołyską będą białe obłoki
Snu już nie zakłócą cierpienia mroki


:ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość