Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

Panienki (te zodiakalne) łączmy się

22 lut 2008, 18:51

Zastanawiam się czy dużo jest na naszym forum Panien tych zodiakalnych.
Jakimi jesteście osobami?

Horoskop ogólny dla sektoru ekliptyki "panna"
Jeśli kobieta urodzi się pod znakiem Panny, to będzie dobrym człowiekiem. Najczęściej są one uczciwe, bojaźliwe, pobożne,dobroduszne. Pragną służyć innym, to rónież często przywdziewają szaty zakonne. Jeżeli wychodzą za maź, to są dobrymi żonami, choć nieco płochliwymi, a także zbyt popędliwymi. W sumie są świetnymi matkami. Mężczyźni natomiast uwielbiają czystość, lad,porządek. Poprzez swoją wspaniałomyślność zjednują sobie przychylność innych osób, a w ślad za tym uznanie w społeczeństwie. Mimo, że są nieraz żądni sławy, zaszczytów,postępują czasem nierozważnie, osiągają swoje zamierzone cele. W rodzinie są troskliwymi ojcami, sumiennymi opiekunami rodziny, starającymi się dać potomstwu wszystko na co ich stać. Biorąc pod uwagę wyżej nakreślone cechy, można przyjąć, że osoby spod znaku Panny są pracowite, skrupulatnie wypełniające swoje obowiązki w zawodzie, praktyczne na co dzień, wyróżniające się swoją inteligencją. Są przeznaczone do poświęcenia się nauce, bowiem z nauką nigdy nie mają trudności. Na tym punkcie bywają nieraz zarozumiałe. Jako że mają wysokie mniemanie o sobie, często próbują pouczać innych, mieszać się w cudze sprawy. A ponieważ bywają także łatwowierne,nie stale w swych osadach, chwiejne a nawet bojaźliwe, toteż życie przysparza im sporo kłopotów. Połączenie osoby spod znaku Panny z druga osoba urodzona pod tym samym znakiem, przy normalnych obrotach ciał niebieskich, jest wzorem pożycia,przykładem szczęścia,harmonii w małżeństwie. Związek Panny z Koziorożcem może także przynieść zadowolenie. Nie należy łączyć osoby spod znaku Panny z Wagą. Porady dla urodzonych pod znakiem Panny: Osoby urodzone pod tym znakiem, są dobrego zdrowia, silni, energiczni, choć czasem wmawiają sobie choroby. Muszą one zwalczać własne przekonanie o rzekomych dolegliwościach. A ponieważ są pracowite, wytrwale w dążeniu do celu, mogą osiągnąć sukcesy w nauce,pracy. Są predysponowani do kierowania zakładem przemysłowym lub placówką handlową. Duże powodzenie mają także w prowadzeniu własnego warsztatu. Osoby spod Panny muszą się pilnować, by swym postępowaniem nie narażali swojej reputacji czy autorytetu na szwank, albowiem mogą mieć w swym gronie nie tylko ludzi przyjaznych. Muszą oprzeć się na starych znajomościach, które dla nich mogą być zgubne. W przypadku pracy w dużym zakładzie, nie powinny swym zachowaniem zrażać sobie przełożonych, bo to nie wyszłoby im na dobre.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

26 lut 2008, 15:49

to ja się melduję jako druga i musze powiedzieć,ze z horoskopu nic kompletnie do mnie nie pasuje :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

26 lut 2008, 15:57

kwiatunio, no witaj, już myślałam że sama tu jestem :) u mnie sporo się zgadza, łącznie z zakonem (ale szybko się przekonałam że to nie dla mnie)

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

26 lut 2008, 16:13

Ewcik pisze: u mnie sporo się zgadza, łącznie z zakonem


i dobrze że nie poszłaś bo z kim ja bym teraz pisała??? :ico_brawa_01:

Ewcik pisze:bojaźliwe, pobożne

nic z tego

Ewcik pisze: Jako że mają wysokie mniemanie o sobie, często próbują pouczać innych, mieszać się w cudze sprawy


nigdy....

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

26 lut 2008, 16:20

bojaźliwa to ja jestem, co do pobożności to raczej nie

W sumie są świetnymi matkami.
tego się nie wyprzesz :-D

a jak u Ciebie z pedantyzmem? Ja nienawidzę bałaganu. Gdybym mogła sprzątałabym cały czas.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

26 lut 2008, 16:28

Ewcik pisze:W sumie są świetnymi matkami.


tego się skromnie nie wyprę :ico_brawa_01:

Ewcik pisze: Gdybym mogła sprzątałabym cały czas.


ja lubie miec posprątane ale nie jestem pedantką :-) lubie miec wszystko na swoim miejscu pukładane,ale nie biegam ze szmatą i nie fiksuje jak mam bałagan w pokoju

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

27 cze 2009, 20:48

Hejka Panienki :-D
Przylacze sie do was,moze ruszy troszke ten watek :ico_noniewiem:
Co do hroskop powyzej to tak:
Ewcik pisze:bojaźliwe, pobożne,dobroduszne. Pragną służyć innym, to rónież często przywdziewają szaty zakonne.


co to to nie :ico_nienie:

Ewcik pisze:Są przeznaczone do poświęcenia się nauce, bowiem z nauką nigdy nie mają trudności.

roznie z tym bywalo :-D :-D

Ewcik pisze:często próbują pouczać innych, mieszać się w cudze sprawy.

absolutnie nie :ico_nienie:

Ewcik pisze:uwielbiają czystość, lad,porządek.

ale bez przesady,lubie jak wszytsko jest na swoim miejscu bo nie lubie niczego szukac :ico_nienie:

Ewcik pisze:W sumie są świetnymi matkami

o tak to sie zgadza :-D :-D

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

27 cze 2009, 21:38

Witam :-) Ja też panienka, choć już już mężatka :-D

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

27 cze 2009, 21:43

Ania_R, witaj :-D
a jednak kogos tu zwabilam :ico_brawa_01:
Sliczne masz coreczki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

27 cze 2009, 23:41

kati84, dziękuję :-) Twoja Oleńka też jest urocza :-)

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Goodluck, Google [Bot] i 1 gość