Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Wracamy do pracy

27 lut 2008, 15:06

Ja właśnie wracam do pracy moja Niki ma już prawie 17 miesięcy i zastanawiam się jak to bedzie :ico_noniewiem: ide do pracy w systemie zmianowym nocki też wchodzą w gre. Mam tyle obaw jak Niki to przyjmie, czy ja nie zwariuje myśląc co z nią i czy będe miała wystarczająco czasu na zabawe z nią... Fakt zostaje z moją mamą ale do tej pory rzadko było tak że zostawała bezemnie :ico_olaboga:
Czy też miałyście takie obawy a może właśnie macie zamiar wrócić do pracy - jak to u was jest?

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

04 mar 2008, 16:33

mama-emilki pisze:, że to mama bardziej przeżywa takie pierwsze rozstania niż dziecko,


dokładnie...

nie taki diabeł straszny jak go maluja...zobaczysz,ze bardzo szybko dziecko się przyzwyczai do nowej sytuacji a Ty nie potrzebnie bedziesz się martwic bo wiem że ja tez tak miałam...martwiłam sie na zapas a moja niunia była zadowolona usmiechnieta,zadowolona i krzywda się Jej nie działa a ja panikowałam,wydzwaniałam....

Awatar użytkownika
malami
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 24 maja 2008, 19:57

24 maja 2008, 21:41

U mnie było tak ,że zaraz po urlopie macierzyńskim wróciłam do pracy i wytrzymałam cały rok i przeszłam na urlop wychowawczy -ani ja ani mój synek nie mogliśmy dać rady tzn, pewnie więcej ja panikowałam ,ale uwierzcie poszłam za głosem serca i naprawdę nie żałuję :ico_haha_02:

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość