ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

Ciąża po porodzie

06 mar 2008, 15:57

W pazdzierniku urodziłam przez cc synka.Nie karmiłam go piersia bo nie mogłam zreszta i tak po miesiacu skończył sie pokarm.Przez pierwszy miesiac połogu byłam prawie non stop na antybiotykach.W listopadzie dostałam okres i od tej pory był nieregularny 30-33 dni.Teraz miałam ostatni 30 .01 i nic.Czyli dzis mija 37 dni.11 lutego byłam u gina i powiedział że jest owulacja , wiec seks był dopiero 14 lutego.Nie stosowałam żadnych zabezpieczeń po za metoda przerywana.Czy jestem w ciaży czy to tyko jeszcze hormony buzuja.Nie robiłam testu bo przy poprzedniej ciaży wskazały wyniki negatywna a był juz 5 tydzień.Wizyte mam u lekarza dopiero 12.03 ale nie wiem co myslec.Czy juz sie wszystko we mnie na tyle zagoiło by ta ciaża nie była zagrożona?

Awatar użytkownika
zuzaz89
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 178
Rejestracja: 06 lut 2008, 17:37

06 mar 2008, 21:34

Mysle, ze powinnaś kupić sobie test ciązowy, ale taki konkretny w aptece na pewno Ci doradzą. Mysle, że na te pytania najlepiej odpowie Ci ginekolog. Tak na marginesie zdaje mi się, ze raczej jezeli byłaby to ciąża to nie powinna być zagrozona. Podobna sytuację miała moja kolezanka. Urodziła córeczkę i 3 miesiące później znowu była w ciąży. Ale na to trzeba patrzec indywidualnie u każdego może się inaczej goić.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

06 mar 2008, 22:09

ulamisiula Ja zaszłam w ciąże z drugim dzieciątekim 7 miesięcy po porodzie moja znajoma 2 miesiące po porodzie i wszytsko jest ok. Za dwa miesiące mam nadzieje, że urodze drugiego bobasa i będzie ok. Więc nie ma myślę przeciwskazań... Daj znać co i jak!

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

07 mar 2008, 14:41

ulamisiula ja urodziłam przez cc i jak Adrian miał 8 mies.chciałam zajść w ciąże ale gin. na mnie nawrzeszczał że to za wcześnie że mam czekać 1,5-2 lat :ico_olaboga: bo gdybym zaszła w ciąże szybciej to by mogły jakieś komplikacje być i poród ponoć drugi by musiał byc też przez cc bo inaczej by mogła macica pęknąć :ico_noniewiem: ale czytałam że dziewczyny zachodziły po 5-8 miesod cc i nic się nie działo idż do gin.to on sprawdzi czy juz się ładnie zagoiło wszystko :ico_oczko:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

07 mar 2008, 23:14

ulamisiula pisze:Czy juz sie wszystko we mnie na tyle zagoiło by ta ciaża nie była zagrożona?


W tobie na pewno ale właśnie nie wiem co z tą rana po cc bo ja natralnie rodziłam więc to troszkę inna sytuacja :ico_noniewiem: .. może lepiej zapytaj ginekologa....

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

08 mar 2008, 12:15

Ok.Byłam wczoraj u doktorka i nie jestem w ciąży.Poprostu rozchwiane hormony,A tak sie mąż cieszył.haha.Ale sobie troszke porozmawiałam z ginem i niestety w ciaże nie powinnam zachodzić.Gdyby treraz sie okazało że jestem to byłoby nawet takie prawdopodobieństwo że musiałabym usunać ze wzgledów zdrowotnych.Ja rodziłam tylko raz ale operacje w miejscu cesarki miałam robione 2 razy( za pierwszym tak mi usunieto wyrostek )i połóg przechodziłam nie za dobrze, bo szwy sie źle goiły.Tak wiec sie cieszę.Teraz tylko wytrzymać migreny i bedzie dobrze.Dzieki za pomoc. :ico_sorki:

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość