Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

Pompka do odzywki Loreal 1500ml

08 mar 2008, 15:40

Pompka do odzywki Loreal 1500ml
niesolidny sprzedawca, nie dołączył, czytajac jego komantarze typu
"Od października 2007 czekam na pompkę ... brak mi słów !!!" albo "Sprzedawca oferuje butle ze specjalnymi pompkami,ale wysyła tylko butle.Nie odpowiada na maile. Dwukrotnie kontaktowałem się telefonicznie, za każdym razem obiecywał dosłać w terminie ok 3 tyg. Po 3 miesiącach pompek ciągle nie mam."
obawiam się, że niestety nie dośle mi tej pompki, a biorąc pod uwagę rozmiary butelki (1500ml) oraz to, że jest wykonana z grubego plastiku.
Wiec moje pytanie : CZY MA KTOŚ ZBĘDNĄ UŻYWANĄ POMPKĘ dotego typu butelek:
Obrazek
....HELP
prześlę za koszty przesyłki Obrazek

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

08 mar 2008, 16:33

Sosna właśnie niedawno robiłam porządki i pozbyłam się dwóch takich pompeczek :ico_noniewiem: ale kiedyś pierwszą taką odżywke jak sobie zamówiłam też otrzymałam bez pompki i było mi nieporęcznie z tą wielką butlą. Przelewałam sobie ją do mniejszego pojemnika po innym kosmetyku z pompką w sumie też możesz pokombinować a jak nie masz małego z pompką to może do małego bez zawsze to wygodniej bo ta butelka jest rzeczywiście ogromna a bez pompki strasznie nieporęczna.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

12 mar 2008, 14:21

Te odżywki są naprawde świetne przynajmniej mi się sprawdziły tylko trzeba wybrać najbardziej odpowiednią do swojego rodzaju włosów ja uzywam juz przez dwa lata i nie mam porozdwajanych końcówek a i lepiej się układają i rozczesują. Ja jestem zadowolona.

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

12 mar 2008, 19:43

hej
edulita, dzięki za odp, ale stał sie cud i gosć najpierw napisał, ze jemu dostarczono 200szt, a dziś otrzymałam super pompeczkę. :ico_sorki:
cyn.inspiration, użyłam dwa razy i jestem mega zadowolona. Zapłaciłam 57.99 z przesyłką, 10zł za przesyłkę, no ale w końcu sobie waży
http://www.allegro.pl/item324396500_202 ... ompka.html
tu masz, nawet polecę tego gościa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

12 mar 2008, 23:45

Sosna, pisałaś o tych komentarzach że nie wysyła pompek on może też wściekał się na dostawce że tak przed kljentami wychodzi - no ale super że już dostałaś to pompuj odżywke na włosy :ico_oczko: :-)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość