Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Prośba o radę

08 mar 2008, 21:03

DZiewczyny mam nadzieję że mi doradzicie

Po ponad 20 miwsiącach dostałam @. Jest z nim wszystko wporządku (nie jest bolesny ani obfity). Problem jest jednak inny. Zaczęłam zażywać tabletki Yasminelle i czuję się okropnie.
Wcześniej zanim zaszłam w ciąże brałam różne tabletki i nic mi się nie działo. Po porodzie dostałam zastrzyk antykoncepcyjny Depo Provera i nie znosiłam go najlepiej. Później zażywałam Cerazzete i też nie było najlepiej.
Boję się że po porodzie mi się coś poprzestawiało i mój organizm źle przyjmuje środki hormonalne :ico_noniewiem:
Biorę pod uwagę założenie spirali ale szczerze mówiąc nie mam o niej większego pojęcia

Jak byście mogły mnie oświecić i ewentualnie coś doradzić to była bym wdzięczna :ico_sorki:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

08 mar 2008, 21:49

Aga26, chyba musisz pogadać z ginem,może trzeba nadal próbować dobrać jakieś inne tabletki...albo poczekać ze 3 m-ce,może organizm przyzwyczai się do tych,co bierzesz....nie wiem,co innego można doradzić :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

08 mar 2008, 21:58

Aga26 ginekologia-położnictwo tam dziewczyny piszą o spirali

może przejdz się do gin.porobi badania i dobierze odpowiednie zabezpieczenie :-)

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

08 mar 2008, 22:05

Aga26 pisze:Boję się że po porodzie mi się coś poprzestawiało i mój organizm źle przyjmuje środki hormonalne

a miałaś robione jakieś badania :ico_noniewiem:
może poradż się ginekologa aby dał Ci skierowanie na badania i potem niech Ci dobierze tabletki ewentualnie inny rodzaj antykoncepcji :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

08 mar 2008, 22:17

Aga26, - spirala jest przeznaczona dla kobiet które już choć raz rodziły, Ty już jesteśmamą więc mogłabyś się na nią zdecydować. Pamiętaj jednak że jest to ciało obce w Twoim organiżmie i niewiadomo jak na nie zareaguje. Dziewczyny mają racje najlepiej będzie jak porozmawiasz o tym ze swoim ginekologiem, on będzie wiedział jak postąpić zna twoje ciało i wie jaką masz budowe narządów - napewno Ci doradzi i powie jakie są wszystkie wady i zalety spirali. Co do tabletek to ja też źle reagowałam na zmiane tabletek i dopiero po dwóch czy trzech miesiącach mój organizm je przyjął - miałam bóle brzucha i głowy. Napewno znajdziesz jakiś złoty środek :ico_oczko: antykoncepcyjny ginekolog coś Tobie doradzi - będzie dobrze.

[ Dodano: 2008-03-08, 21:23 ]
Tu podam link na którym masz opisane wady i zalety wkładek wewnątrzmacicznych możesz sobie poczytać jeszcze przed rozmowąz ginekologiem
http://kobieta.wp.pl/kat,26355,title,Sp ... caid=157ee

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

08 mar 2008, 22:35

dzięki dziewczyny za rady :ico_sorki: faktycznie może mój organizm musi na nowo przyzwyczaić się do środków hormonalnych

A co do spirali to poczytałam sobie co nieco na jej temat

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość