elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Co na porost włosów

09 lip 2019, 09:14

Witam, dzień dobry. Szukam naprawdę dobrego i naprawdę skutecznego sposobu na porost włosów. Takze z góry dziękuję za jakieś marketowe szampony i odżywki których producent sobie wymyślił że będzie je reklamował jako zagęszczające włosy...Szukam czegoś dobrego, co faktycznie pomoże. Jakieś propozycje?

martaokil
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 03 gru 2018, 14:13

Re: Co na porost włosów

10 lip 2019, 08:39

Zagęściły mi się włosy po kuracji przez Hair Medic. Ja ze swojej strony mogę tylko polecać i zachwalać ten produkt. Naturalny skład i nano cząsteczki które docierają w głąb skóry zdały egzamin!

Awatar użytkownika
kchmiel93
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 23 lip 2019, 10:58

Re: Co na porost włosów

24 lip 2019, 16:25

Warto dopilnować, aby w twoim codziennym menu znalazła się spora dawka żelaza, cynku, białka oraz antyoksydantów. Rób sobie zielone koktajle i dodawaj do nich siemię lniane, nasiona chia, czy młody jęczmień bogaty w chlorofil - dzięki nim włosy zaczną rosnąć jak na drożdżach!

Brzoza
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 02 lip 2018, 12:07

Re: Co na porost włosów

25 lip 2019, 14:33

Widziałam ostatnio filmik o tym, jak facet zapuszczał brodę i przy okazji pochwalił się, że zlikwidował zakola. Rzeczywiście na filmiku starszym o 2 miesiące miał te zakola dość spore, więc możliwe, że produkt, o którym mówił rzeczywiście działa. On akurat używał płyn Loxon Max, ale mówił, że generalnie leki (suplementy? wcierki?), których substancją czynną jest minoksydyl działają na porost włosów.
____________________________________
Janmarsport.pl - producent dzianin

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość