Awatar użytkownika
woolfi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 14 gru 2007, 20:45

kropelki na jasne oczko

19 mar 2008, 18:51

Witam. Ja znow z tematem wzroku. Otóż okularki juz mam. Teraz poszukuje dobrych kropli do oczu. Mam popekane naczynka i bardzo mnie to piecze. Stosowalam visine, ale...drogi i niezbyt skuteczny. Znacie inne? W aptece baaardzo duzy wybór, aż nie wiedzialam na co sie zdecydować ;]

Awatar użytkownika
woolfi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 14 gru 2007, 20:45

20 mar 2008, 11:58

U okulisty byłam własnie. Lekarz stwierdził, że to nic powaznego, ni em azapaleń. To on polecił mi kropelki, ale nie wspomniał jakie. Powiedział, zebym sobie jakies dobrała metoda prób i błedó, bo duży wybór na rynku... dlategoż pytam :-) poki co przetestowalam te visine, wzielam to co najbardziej znane

Awatar użytkownika
ulkawu
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 92
Rejestracja: 26 kwie 2007, 19:54

20 mar 2008, 15:10

woolfi, nieprofesjonalnie postąpił lekarz. powinien polecić krople, przecież lepiej się zna niż pacjent. trzeba było zapytać! mi na podrażnienia i zaczerwienione oczy pomagają z reguły krople starazolin, ale one mają mniej więcej taki sam skład jak visine z tego co słyszałam, więc nie wiem... u mnie zawsze skutkują. od dawna masz takie popękane naczynka? nie masz problemów z ciśnieniem?

Awatar użytkownika
woolfi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 14 gru 2007, 20:45

24 mar 2008, 20:35

Bo ja wiem...Juz od jakiegos czasu mi pękaja...Ale raczej od momentu gdy rozpoczełam prace przy komputerze ;/. Starazoli? To polskie krople? ...Jeśli tak, to na pewno tańsze od visine mimo takiego samego składu.

Awatar użytkownika
ulkawu
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 92
Rejestracja: 26 kwie 2007, 19:54

26 mar 2008, 15:04

tak, to krople polpharmy. po kieszeni nie biją, więc możesz wypróbować. a nóż się lepiej sprawdza niż visine. a skoro to od komputera najprawdopodobniej to może powinnaś chociaż sobie szkła antyrefleksyjne zrobić? i ustaw odpowiednio jasność i kontrast w monitorze :)

Awatar użytkownika
woolfi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 14 gru 2007, 20:45

26 mar 2008, 22:04

no dziękuje bardzo za rady :) wyprobuje je. Okularki z antyrefleksem juz mam, widac to nie wystarcza :( trzeba sie czymś wspomóc.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość