Awatar użytkownika
scorpionetka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:21

Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

23 wrz 2019, 12:08

Cześć wszystmi. Pisze w sprawie kremu na zmarszczki bo nie wiem czy kupić czy nie :ico_wstydzioch: Trochę wstyd ale widze, ze piszę, że jest on naturalny, ale nie za bardzo znam się na inci i tego co z czym się je w składzie kosmetyku. Prosiłabym o pomoc bo bardzo zalezy mi na tym by kupic coś naturalnego i działającego (przede wszystkim). Po niewyspanych nocach z dzieckiem widze, ze pojawiły mi się zmarszczki, które nie wyglądają zbyt ładnie. Prosze o pomoc w odpowiedzi ma moich kilka pytań, bo nie chce bez sensu wydawac pieniędzy na coś co tak na prawdę będzie nie działało, podrażniało i zapychało skórę. Płacę uśmiechem i zaproszeniem na kawę jeżeli będzie ktoś w moich okolicach :ico_kawa: :ico_kawusia: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
havanna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 14 sie 2019, 15:35

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

27 wrz 2019, 11:02

dziecka nie mam.. po prostu się starzeję i w sumie jeżeli mówisz że teraz ci się pojawiły i nie są jakieś głębokie to buatic powinien sobie poradzić. jak sprawdzam skład to niczego takiego nie ma co by miało jakieś chemiczne dodatki. raczej wszystko to co jest naturalne bym powiedziała ale nie znam się aż tak na składach wiec może ktoś inny byłby w stanie powiedzieć co w nim dokładnie jest.

Awatar użytkownika
scorpionetka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:21

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

07 paź 2019, 09:17

A skąd masz skład? Szukam go od dłuższego czasu i nic nie mogę znaleźć prócz kilku składników. Masz może zdjęcie albo coś tego kremu?

Awatar użytkownika
KSHMR
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 16 wrz 2019, 11:40

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

14 paź 2019, 08:54

Nie wiem czy można i jak można dodać zdjęcie ale jeżeli chodzi o ważniejsze rzeczy to w buatic jest na pewno lawenda, koenzym q10, guarana,. topola czarna, ruszczyk kolczasty, żeń-szeń, Magnesium PCA cz Palmitoyl Tetrapeptide. Nie wiem dokładnie te dwa ostatnie odpowiadają, ale... są wymienione w składzie kosmetyku ;p

Awatar użytkownika
scorpionetka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:21

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

17 paź 2019, 08:13

Ok, ok, ok.. Wymieniasz mi te wszystkie rzeczy a ja ni znaju co one dokładnie robią. Możesz mi trochę to wyjaśnić? Wiem że jestem trochę męczybułą, ale na prawdę jestem w tych tematach nieobeznana.

Awatar użytkownika
havanna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 14 sie 2019, 15:35

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

21 paź 2019, 14:03

> lawenda, koenzym q10, guarana,. topola czarna, ruszczyk kolczasty, żeń-szeń, Magnesium PCA cz Palmitoyl Tetrapeptide

Koenzym Q10 (antyutleniacz, nawilżenie, ochrona przed uszkodzeniami skóry), palmitynian tetrapeptydu (pobudza produkcje kolagenu i elastyny; ujędrnia, zagęszcza i wygladza skórę) ekstrakt z ruszczyka kolczastego (nawilża, działa przeciwzapalnie, wzmacnia naczynka, poprawia mikrokrążenie, działa łagodząco), syberyjski żeń-szeń (regeneruje, wzmacnia i uelastycznia skórę), ekstrakt z lawendy (łagodzi, nawilża, przeciwzapalna poprawia ukrwienie), ekstrakt z topoli czarnej (uszczelnia naczynka, uelastycznia, działa przeciwzapalnie, nawilża i wygładza), Magnesium PCA (pobudza regenerację, nawilża, zwalcza wolne rodniki).

^^

Konuszka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 23 paź 2018, 21:44

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

24 paź 2019, 11:01

Ja się zdecydowałam po wielu próbach kremów itd. na botoks jednak :) i robiłam u doktor Żukowskiej w Łodzi i dla mnie to było super rozwiązanie, naprawdę zmarszczki się pięknie wygładzają i buźka o wiele lepiej wygląda

Awatar użytkownika
scorpionetka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:21

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

05 lis 2019, 15:08

Trochę daleko by mi było z Poznania do Łodzi jechać ;) Poza tym nie chce niczego sobie polepszać w takim znaczeniu jakie pani proponuje :)

Awatar użytkownika
scorpionetka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:21

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

21 lis 2019, 11:56

A wiecie może gdzie można kupić albo zamówić ten krem? Bo cisza nastała a ja nadal myślę o tym kremie :(

Awatar użytkownika
havanna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 14 sie 2019, 15:35

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

28 lis 2019, 10:43

tylko przez internet jest opcja kupić ten krem. może jakieś pojedyncze apteki go maja stacjonarnie ale nigdy ich u siebie nie widziałam. z drugiej strony zamawiasz po 2-3 dniach masz kuriera z zamówieniem więc to też jednak nie jest zła opcja ;p teraz chyba na black friday chyba jest promocja na 10 procent z tego co widziałam więc tez dobra opcja.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość