kingakurek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 08 sty 2019, 10:43

Oprawki

07 paź 2019, 15:30

Chciałam wymienić swoje oprawki na nowe, jestem już po badaniu, mam konkretne szkła do zrobienia i tak się zastanawiam, gdzie w Krakowie można się wybrać do jakiegoś sensownego optyka, gdzie będzie można trafić ładne oprawki w dobrej cenie a jednocześnie mieć pewność, że szkła też będą profesjonalnie wykonane. Jeśli macie swoje sprawdzone miejsca to dajcie namiary.

elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: Oprawki

08 paź 2019, 11:17

Jak dla mnie jeśli chodzi o dobry wybór okularów to warto zerknąć na stronę optykprimus.business.site. Optyk, który ma bardzo duży wybór różnych okularów, będzie w stanie coś interesującego zaproponować w rozsądnej cenie, wydaje mi się że warto będzie tam zajrzeć.

martaokil
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 03 gru 2018, 14:13

Re: Oprawki

11 gru 2019, 11:58

[quote="elacara"]Jak dla mnie jeśli chodzi o dobry wybór okularów to warto zerknąć na stronę optykprimus.business.site. Optyk, który ma bardzo duży wybór różnych okularów, będzie w stanie coś interesującego zaproponować w rozsądnej cenie, wydaje mi się że warto będzie tam zajrzeć.[/quote]
tez polecam

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość