olajamroz
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 02 sty 2019, 09:59

Medycyna estetyczna Katowice

21 paź 2019, 10:58

Jaka klinika medycyny estetycznej jest ok w Katowicach i gdzie warto naprawdę się przejść, żeby doradzono od podstaw, jak dbać o siebie? Bardzo mi na takim kontakcie zależy.

kobitka12
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 14 gru 2018, 16:17

Re: Medycyna estetyczna Katowice

29 paź 2019, 09:52

Lenartowicz Clinic w Katowicach. Masz podejście holistyczne, łącznie z konsultacjami. Moja córka tam chodziła na leczenie trądziku. Postanowiłam wysłać ją do centrum medycyny estetycznej, a nie do zwykłego dermatologa, bo po prostu już się męczyła psychicznie. Pomoc profesjonalna.

zielonakredka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 04 gru 2018, 19:01

Re: Medycyna estetyczna Katowice

20 lis 2019, 12:10

W katowicach to moge polecic bardzo fajny gabinet medycyny estetycznej Dermed, maja mnostwo roznych zabiegow w ofercie, ja sama korzystalam kilka razy i jestem zadowolona, pelen profesjonalizm a rezultaty swietne

kamaii9
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 08 mar 2019, 15:02

Re: Medycyna estetyczna Katowice

29 sty 2020, 21:06

W cm1000.pl przyjmuje Pani Hiacynta, świetny lekarz medycyny estetycznej

PatrycjaKupka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 lut 2020, 14:10

Re: Medycyna estetyczna Katowice

13 lut 2020, 14:14

Jest jeszcze Magiczna Klinika katowice, gdzie pracuja na bardzo dobrych preparatach, lekarze medycyny estteycznej są kompetentni. Można też trafić na dobre promocje. Czy to jeżeli chodzi o botoks- bardzo dobry preparat Allergan czy też mają nici PDO.Ceny też sa dośc konkurencyjne.

Martyneczka77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 15 lut 2020, 17:19

Re: Medycyna estetyczna Katowice

15 lut 2020, 17:24

[quote="PatrycjaKupka"]Jest jeszcze Magiczna Klinika katowice, gdzie pracuja na bardzo dobrych preparatach, lekarze medycyny estteycznej są kompetentni. Można też trafić na dobre promocje. Czy to jeżeli chodzi o botoks- bardzo dobry preparat Allergan czy też mają nici PDO.Ceny też sa dośc konkurencyjne.[/quote]

Hej, ja akurat botoksu nie miałam, ale miałam tutaj powiększane usta bardzo dobrym kwasem Juvederm ;) A sama klinika bardzo w porzadku, miła atmosfera podczas zabiegu.

CalineczkaKuch
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2020, 15:16

Re: Medycyna estetyczna Katowice

20 lut 2020, 15:19

Miałam w Magicznej Klinice w Katowicach miałam powiększane usta kwasem Juvederm. Bardzo dobry efekt, trafiłam na kompetentnego lekarza a nie byle kogo, kto nie umie dobrze się wkłuć. Też trafiłam na promocje, które w ogóle najpierw zauważyłam u nich na profilu na fb.

miki789
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:57

Re: Medycyna estetyczna Katowice

25 lut 2020, 09:36

Wejdź na tę stronę lenartowiczclinic.pl i umów sobie wizytę u doktor Lenartowicz. Warto się przejechać, bo jednak od tego zależy Twoje zdrowie i samopoczucie.

Kama1883
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 31 mar 2020, 19:26

Re: Medycyna estetyczna Katowice

31 mar 2020, 20:01

Jakoś nikt z okolic Katowic mnie nie powalił jeśli chodzi o opinie. Zabieg robiłam w https://magnopere.pl wolałam pojechać ale iść tam gdzie znajome już sprawdziły. I gorąco polecam

marsjanka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 08 lis 2017, 20:26

Re: Medycyna estetyczna Katowice

28 cze 2020, 09:29

Na takich gabinetach sie nie znam ale wychodze z zalozenia ze lepiej zapobiegac problemom np uzywajac odpowiednich kosmetykow niz potem wydawac tysiace na naprawe problemu. Np takie zmarszczki.. kazda kobieta po jakims czasie musi sie z nimi zmierzyc. Dlatego zamiast czekac jak sie pojawia uzywam przeciwzmarszczkowego serum naprawczego oraz ampulki silnie odbudowujacej z bielendy, to seria red ginseng

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość