elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Naturlane

18 lut 2020, 10:06

Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia jeśli chodzi o naturalne kosmetyki, olejki? Jak znacie jakiś sklep, który stawia na takie produkty naturalne, a może ma w ofercie srebro koloidalne w dobrej postaci to podzielcie się namiarami.

martaokil
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 03 gru 2018, 14:13

Re: Naturlane

19 lut 2020, 09:39

Z czystym sumieniem mogę Ci polecić proaktiv.pl – sklep z naturalnymi produktami, w tym między innymi z różnorakimi preparatami, w składzie których znajduje się nanosrebro. Sklep super przygotowany i oferta na najwyższym poziomie więc faktycznie bez obaw się można na nich decydować.

Awatar użytkownika
modnaona
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 07 maja 2018, 09:10

Re: Naturlane

24 lut 2020, 12:51

[quote="elacara"]Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia jeśli chodzi o naturalne kosmetyki, olejki? Jak znacie jakiś sklep, który stawia na takie produkty naturalne, a może ma w ofercie srebro koloidalne w dobrej postaci to podzielcie się namiarami.[/quote]

Nie tylko sklep, a producent. Lokalny, polski. Kosmetyki naturalne "produkuje" właścicielka z wykształceniem biotechnolog, polecam przejrzeć ofertę- zielonelaboratorium.pl. Nie wiem czy szuksz czegoś do twarzy, do ciała czy do włosów.

Martyneczka77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 15 lut 2020, 17:19

Re: Naturlane

24 kwie 2020, 15:37

hej ;) Ja znam. Sa to np kosmetyki do naturalnej pielęgnacji tattoo Butter loveink https://loveink.pl Kosmetyki nie zawierają żadnych parabenów czy substancji ropopochodnych, do tego przepięknie pachna ;)

marsjanka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 08 lis 2017, 20:26

Re: Naturlane

19 cze 2020, 09:15

Nie polece sklepu ale firme Bielenda :) ma genialne kosmetyki do różnych czesci ciala. Osobiscie bardzo chwale sobie serie vegan muesli do pielegnacji twarzy i ciala :) kremy pod oczy, nawilzajace i kojące albo z pilingiem albo balsamy odżywcze do ciala.. Wspaniala seria zawierajaca ekstrakty z owsa i kielkow przenicy ktore pochodza z ekologicznych upraw :)

zielonakredka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 04 gru 2018, 19:01

Re: Naturlane

24 cze 2020, 10:06

Kochana jest bardzo fajny sklep z kosmetykami naturalnymi-Ecobotox. Ja zamawialam od nich olejek z opuncji figowej, stosuje go regularnie, codziennie na noc i widze sporą poprawe, skóra wyraznie wygladzona, wlasnie o to mi chodziło

alleksandraa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 12 lip 2020, 23:43

Re: Naturlane

13 lip 2020, 10:22

Bardzo dobrej jakości naturalne kosmetyki można znaleźć w ofercie sklepu Kontigo i Zielone Laboratorium. Może tam znajdziesz coś dla siebie.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość