elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: przestłuszczajacie włosy

21 lut 2020, 11:05

Ciężko będzie powiedzieć, co zastosować, bo przyczyny mogą być różne. Ja też miałam kiedyś taki problem i testowałam różne preparaty i dopiero ten ostatni mi pomógł. Zobaczyłam gdzieś reklamę tego szamponu http://kv-1.pl/pl/p/Shampoo-Greasy-Scal ... -200ml/385 i jak stosuje go regularnie, to włosy mi się nie przetłuszczają.

EdytaH
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 29 sty 2020, 14:04

Re: przestłuszczajacie włosy

04 mar 2020, 00:38

Sporo zależy od sposobu pielęgnacji włosów. Jeśli suszycie włosy suszarką to uważajcie na temperaturę powietrza, nie może być za wysoka bo niszczy ona włosy jak i podrażnia skórę głowy - przesusza a organizm broni się przed tym właśnie natłuszczając skórę głowy . Warto wybrać suszarkę z możliwością zmiany temperatury nawiewu - taka suszarka camry 2255 od Adler to moim zdaniem dobre rozwiązanie ,zwłaszcza że posiada także funkcję zmiany siły nawiewu

lorry
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 20 lis 2019, 00:22

Re: przestłuszczajacie włosy

29 paź 2020, 09:59

coś w tym musi być, ja mam suszarkę babyliss salon brillance i staram się suszyć na najniższej temperaturze i utrwalać fryzurę zimnym nawiewem, włosy mniej mi się przetłuszczają a j€ż na pewno przestaly się elektryzować. Więc może to też miało na to wpływ, w moim modelu jest jonizacja.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość