Wanderingars
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 03 lut 2020, 13:39

sesje terapeutyczne online

03 kwie 2020, 10:38

Jak coś takiego wygląda w praktyce?
No bo jak jest kryzys w związku :ico_zly: to nie ma nic złego w tym, żeby pójść razem na jakąś terapię... NA spps pl/psycholog/terapia-malzenska-dla-par/ można o tym poczytać. Tylko że teraz wszystkie sesje są online - na dodatek płatne przelewem PRZED rozpoczęciem sesji. A jeśli w trakcie połączenie internetowe będzie się zrywać, to co: przedłużą o ten czas, kiedy się było offline, czy Państwa godziny zegarowe się skończyły i disconnect???

kamaii9
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 08 mar 2019, 15:02

Re: sesje terapeutyczne online

24 kwie 2020, 13:44

W obecnej sytuacji, myślę że każdy specjalista podejmie się konsultacji online. Mogę zdecydowanie polecić GabinetySzansa

emgiem
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 14 gru 2020, 16:42

Re: sesje terapeutyczne online

23 sty 2021, 15:56

Ja korzystałam z sesji online z panią psycholog z https://wetalk.pl i nigdy nie miałam problemu z połączeniem. Po drugiej stronie też jest człowiek, który chce Ci pomóc. Jak dla mnie to sesje online mają duże plusy, oszczędność czasu, też są tańsze, a przede wszystkim mniej stresujące. Jednak w swoim domu i przez kamerę znacznie łatwiej opowiada się o swoich problemach.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość