Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Opinia na temat tabletek na libido

11 maja 2020, 11:25

Jakie macie zdanie na temat tabletek na libido? Głównie w kontekście brania tabletek antykoncepcyjnych? Niie wiem jak jest u Was ale u mnie te tabletki sprawiają,ze zupełnie tracę ochotę na seks. I powaznie się zastanawiam nad kupieniem sobie jakiegoś wspomagacza. i nie. Nie pomoże zmiana rodzaju tabletk bo zmieniałam już.... 4 raz I żadna zmiana sie nie powiodła

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Opinia na temat tabletek na libido

12 maja 2020, 14:42

Cóż, jest to jakiś tam procent dla pewnego procenta kobiet, że spada im libido i nie wyciągają przyjemności ze zbliżeń, są apatyczne i te sprawy. Osobiście przez to nie przechodziłam, ale moja najlepsza koleżanka tak.Nie chcę jej teraz pytać, ale z tego co pamiętam, to brała libido therapy i podobno pomogło

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Opinia na temat tabletek na libido

14 maja 2020, 08:19

No własnie chodzi o to,ze sama bardzo lubiłam seks i odczuwałam z niego sporą przyjemność ale po prostu coś mi się teraz zrobiło że przez te tabltki nie chce mis ię kochać ( to jest w sumie najlepsza metodą antykoncepcyjną) Nie chciałabym wracać do prezerwatyw bo nie jestem w stanie sobie teraz pozwolić na kolejnego dzidziusia a jednak tabsy sa najbardizej niezawodne. O tych tabletkach nie słyszałam. Są w aptece? Rozumiem,że nie na receptę?

Awatar użytkownika
Jadwisia18
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 12 lis 2014, 06:18

Re: Opinia na temat tabletek na libido

15 maja 2020, 09:13

a spirala, wkładka zamiast tabletek?

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Opinia na temat tabletek na libido

15 maja 2020, 14:34

Brałam pod uwagę założenie spirali, ale potem naczytałam się w sieci różnych wątków jak to dziewczyny opisywały negatywne doświadczenia z tym rozwiązaniem. Tak więc już sama się zaczełam tego bać. No i chyba zakładanie boli

Awatar użytkownika
Jadwisia18
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 12 lis 2014, 06:18

Re: Opinia na temat tabletek na libido

18 maja 2020, 08:55

zakładanie jest nieprzyjemne, ale nie nazwałabym tego bólem

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Opinia na temat tabletek na libido

18 maja 2020, 14:46

Zastanowię się jeszcze nad tym.
Tymczasem od piątku biorę ten suplement libido therapy i mija kilka dni i chyba widzę jakąś poprawę w tych sprawach :) Mam nadzieję, ze to nie efekt długiego weekendu i odpoczynku, a właśnie wspomnianej suplementaci :)
Odezwę się jeszcze

Aneczka1515
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 29 gru 2019, 15:25

Re: Opinia na temat tabletek na libido

19 maja 2020, 13:04

jak nie pomoże, to jednak warto może zastanowić się nad zmianą metody antykoncepcji? Ja kontroluję cykl na testerze ze śliny Afrodyta i jak mam dni płode to wtedy mechaniczne zabezpieczenie, a ochota na seks jest

Abcklm1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 06 sty 2020, 23:52

Re: Opinia na temat tabletek na libido

19 maja 2020, 13:20

Ja akurat przy tabletkach mam libido w normie, jednak kuzynka się skarżyła i odstawiła pigułki. Jakiś ma teraz monitor płodności z Niemiec i sobie mierzy temperaturę i zapisuje na nim jakieś informacje dodatkowe

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: Opinia na temat tabletek na libido

02 cze 2020, 21:48

Czasem faktycznie źle dobrana antykoncepcja może wpływać na libido kobiety. A wtedy powinno się iść do lekarza ginekologa który nam zmieni tabletki. Dobrze dobrana antykoncepcja czyni cuda ;-) Ja osobiście Belarę biorę i zupełnie na libido nie narzekam :)

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość