elacara
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 738
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: Kancelaria adwokacka Wiedeń

16 cze 2020, 07:45

Jak macie konflikt finansowy z klientami w Austrii to proponuję kontakt z Tomaszem Klimkiem. Bardzo dobry adwokat https://www.tomaszklimek.com/pl/kancelaria

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość