Tinorfindel
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 03 gru 2019, 00:22

Poprawa własnego wyglądu dla większej pewności?

26 sie 2020, 13:10

Witam, czy korzystacie może albo korzystałyście z takich form uatrakcyjnienia ciała jak zabiegi z zakresu kosmetyki czy medycyny estetycznej? Może polecicie jakieś sprawdzone informacje albo miejsca gdzie można dowiedzieć się więcej na ten temat?

Tikitaka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 08 wrz 2020, 11:19

Re: Poprawa własnego wyglądu dla większej pewności?

08 wrz 2020, 12:14

Tak, lepszy wyglad zawsze poprawia mi pewnosc siebie i ogolne samopoczucie. Po prostu lubie wygladac dla samej siebie.

zielonakredka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 04 gru 2018, 19:01

Re: Poprawa własnego wyglądu dla większej pewności?

15 wrz 2020, 17:00

wydaje mi sie, ze poprawa wygladu zawsze wplywa pozytywnie na nasze samopoczucie :) mi bardzo przeszkadzaly moje zmarszczki, dlatego po dlugim namysle zdecydowalam sie na zabieg wypelniania kwasem hialuronowym w Dermedzie w Katowicach, efekt super, od razu poczulam sie kilka lat mlodziej i atrakcyjniej

Awatar użytkownika
YUMMY
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 30 lip 2020, 14:38

Re: Poprawa własnego wyglądu dla większej pewności?

17 wrz 2020, 12:39

dla mnie to jest ok, o ile nie popada to już w uzależnienie i nmamy zdrowe podejście do tego, bo jeżeli pojawia się problem to trzeba iść wg mnie do terapeuty

magdaimagdalena
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 02 wrz 2019, 00:26

Re: Poprawa własnego wyglądu dla większej pewności?

18 wrz 2020, 00:20

Czytałam niedawno fajny tekst znanej psycholożki w serwisie SIEDEMÓSMYCH https://siedemosmych.pl/ na temat pewności siebie i co ją zapewnia. Dobry wygląd i pewność siebie jak się okazuje są nierozerwalne połączone. Oczywiście, na temat dobrego wyglądu można dyskutować, ale chyba najważniejsze, byśmy my sami, a nie nasze otoczenie, ten wygląd zaakceptowali. Inna sprawa, że jeżeli otoczenie odbiera nas inaczej, to ciężko w pojedynkę iść pod prąd, ale na pewno jest to wyzwanie. Osobiście, jestem zdania, że poprawianie sobie urody nie jest niczym złym, pod warunkiem że mieści się w granicach zdrowego rozsądku i znamy umiar. Często, jak zauważa psycholożka, ingerencja we własne ciało nie daje oczekiwanych rezultatów i nadal jesteśmy z siebie niezadowoleni, wówczas wymaga to już raczej konsultacji z terapeutą.

Awatar użytkownika
ROSES
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 14 sie 2020, 08:36

Re: Poprawa własnego wyglądu dla większej pewności?

22 wrz 2020, 11:06

Jak ktoś chce to niech robi, ale jeżeli to wszystko jest bardzo inwazyjne i bierze się z zaburzeń to jak nic trzeba iść do psychologa.

Michel35
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 16 paź 2020, 11:20

Re: Poprawa własnego wyglądu dla większej pewności?

16 paź 2020, 11:39

Bardzo ważna jest samoakceptacja, nie twierdzę, że nie trzeba nad sobą pracować, ale tez nie warto się nakręcać i zajmować się samobiczowaniem

plasterek123
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 16 lip 2019, 21:53

Re: Poprawa własnego wyglądu dla większej pewności?

15 lis 2020, 22:11

Ja miałam problem trochę z samo akceptacją siebie . Zmienił się to trochę u mnie po kilku wizytach w klinice medycyny estetycznej. Zaczęłam bardziej dbać o siebie i moja samo ocena podskoczyła do góry, Ost zabieg jaki wykonałam to Fotoodmładzanie w Dermed Kraków . efektem zabiegu byłam bardzo zaskoczona warto dziewczyny inwestować w siebie

Minuszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 06 maja 2019, 20:36

Re: Poprawa własnego wyglądu dla większej pewności?

27 maja 2021, 09:51

A czemu by nie? Skoro są takie możliwości to moim zdaniem warto z nich korzystać. Ja sama stosuje np. pianki brązujące od Tanexpert bo mi się opalenizna podoba i czuje się pewniej bo ładniej

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość