elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: Fotowoltaika

06 paź 2020, 09:03

Dobrą jakość usług masz za pośrednictwem www.EndlessEnergy.pl – firma robiła u mnie instalację w domu, potem również na firmowych budynkach i jestem bardzo zadowolony. Jak pojawiają się jakieś techniczne potrzeby, problemy to szybka reakcja, do dwóch dni i instalacja ponownie działa więc tutaj wielki plus dla nich, że te działania serwisowe są tak sprawnie realizowane. Jeśli nie do końca wiesz jaka instalacja u Ciebie będzie odpowiednia to właśnie z nimi warto będzie rozmawiać, ponieważ podpowiedzą konkretne rozwiązania.

konat77
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 lis 2018, 16:43

Re: Fotowoltaika

03 lis 2020, 15:30

Poszukaj firmy Sunclever. Może nie są z Warszawy ale działają w całym kraju. Nie ma problemu z dojazdem. A całkiem sympatyczni fachowcy tam doradzają i mają całkiem dużą wiedzę w tym zakresie. Oferują też dość szerokie rozwiązania, kilka różnych falowników, dobre jakościowo panele itd. Pogadać zawsze można.

adriann
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 62
Rejestracja: 16 paź 2016, 20:20

Re: Fotowoltaika

16 gru 2020, 23:34

Z Warszawy jest firma https://g.page/ABC-Sun-Energy-Fotowoltaika-W-wa?share Możesz u nich pytać o instalacje takich panelów i wszystko, co z tym związane.

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Fotowoltaika

12 kwie 2021, 11:09

Olsztyn i okolice polecam OZE Koncept https://www.ozekoncept.pl Mają naprawdę niższe ceny w porównaniu z innymi firmami zajmującymi się sprzedażą i montażem fotowoltaiki.

kizomba
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 25 lut 2019, 21:57

Re: Fotowoltaika

11 cze 2021, 19:39

To koniecznie zwroc sobie uwage na oferte firmy Passive Instal. Dzialaja wlasciwie na terenie calej Polski, a faktycznie znaja sie na rzeczy i pomoga z dobraniem odpowiednich paneli. Montaz bardzo profesjonalny, ekspresowo sie ekipa uwinela a i dodatkowo wszystko nam wyjasnili

Zancia88
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 102
Rejestracja: 18 lip 2015, 12:09

Re: Fotowoltaika

12 sie 2021, 17:16

firm oferujących fotowoltaikę jest coraz więcej. Warto przed decyzją poszukać opinii na temat danej firmy. Na pewno warto popatrzeć nie tylko na cenę ale również na jakoś materiałów i sposób montażu. U znajomych montowała firma Stilo Energy i są z niej zadowoleni. A troszkę czasu poświęcili na szukanie rzetelnej firmy

zuzia11
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 cze 2021, 11:05

Re: Fotowoltaika

09 wrz 2021, 09:53

Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić usługi firmy Sunking, która specjalizuje sie w instalacjach fotowoltaicznych. Są to eksperci w przypadku , z których usług sam skorzystałem i jestem zadowolony. Pomogli mi nawet uzyskać dofinansowanie.

makowiecka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 13 sty 2018, 13:01

Re: Fotowoltaika

13 wrz 2021, 11:58

[quote="Zancia88"]firm oferujących fotowoltaikę jest coraz więcej. Warto przed decyzją poszukać opinii na temat danej firmy. Na pewno warto popatrzeć nie tylko na cenę ale również na jakoś materiałów i sposób montażu. U znajomych montowała firma Stilo Energy i są z niej zadowoleni. A troszkę czasu poświęcili na szukanie rzetelnej firmy[/quote]
też robiliśmy u nich naszą instalację, mają swoich monterów więc dosyć sprawnie to przebiega, nie trzeba czekać nie wiadomo ile na terminy, szybko się taka inwestycja zwraca

dotek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 25 lis 2017, 10:59

Re: Fotowoltaika

19 paź 2021, 08:54

Jak chcesz zapomnieć o wysokich rachunkach za prąd to wiadomo że fotowoltaika w tym pomoże. Własna instalacja fotowoltaiczna to inwestycja, która zwróci się po około siedmiu latach. U nas zakładała ja firma edison energia i bardzo sprawnie to poszło, mieliśmy też audyt pomontażowy

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość