vandaiba
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 11 sty 2018, 12:38

zakupy

15 paź 2020, 10:54

W których marketach robicie zakupy zazwyczaj? Mi carrefour jakoś najbardziej odpowiada, mają fajny asortyment, odkryłam ostatnio produkty jakość z natury, szukajcie takiego oznaczenia na produktach, jest tam mięso, owoce, miody. Świetne jakościowo rzeczy

maki
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 22 lut 2020, 19:41

Re: zakupy

07 gru 2020, 21:57

A skąd ta pewność do jakości? Wydaje mi się, że dzisiejsza żywność w marketach ma sporo do życzenia. Chciałabym znać miejsce na tak dużą skale gdzie będę wiedziała, że kupuje naprawdę dobrą jakościowo żywność. Jeśli chcemy wiedzieć co wkładamy do naszej świątyni szukajmy właściwych ludzi, którzy nam to sprzedadzą lub sami zacznijmy sadzić np warzywa owoce bo tylko wtedy będziemy wiedzieli co jemy.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: zakupy

23 lut 2021, 16:30

Uwielbiam kupować, ale dla mnie to takie jakby igrzyska ;-)
Poluję na najlepsze okazje i nigdy nie kupuję, jeśli nie mam pewności, że to fajna okazja. Ale nie jest też tak, że zamawiam na siłę, bo akurat dali rabat.
W poprzednim tygodniu kupiłam genialne kolczyki ze sklepu Artemiro - polowałam na nie kilka tygodni, aż trafiłam na dobrą cenę.
I takie zamawianie to mi się podoba ;-)

dimorek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 18 lut 2020, 10:13

Re: zakupy

20 mar 2021, 13:55

Z ostatnich zakupów to z pewnością musze wspomnieć o pilarce ze sklepu https://www.stiga.pl/sklep/pielegnacja-drzew ktora pomaga mi w pielegnacji drzew, a takze jeszcze kilka innych rzeczy dzieki ktorym tej wiosny ogrod stanie sie przepiekny. Nie mam pojecia jak Wy, ale dla mnie dbanie o ogród i wszelkie prace z tym zwiazane sa bardzo przyjemne.

Awatar użytkownika
Loczek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 27 maja 2014, 19:00

Re: zakupy

28 mar 2021, 12:51

[quote="vandaiba"]W których marketach robicie zakupy zazwyczaj? Mi carrefour jakoś najbardziej odpowiada, mają fajny asortyment, odkryłam ostatnio produkty jakość z natury, szukajcie takiego oznaczenia na produktach, jest tam mięso, owoce, miody. Świetne jakościowo rzeczy[/quote]
Widzisz ja też u nich kupuję i to różne produkty nie tylko spożywcze. Nie ukrywam, że często nie dobra praktycznie zawsze przeglądam gazetkę a ich cenami jak dawniej.

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: zakupy

29 mar 2021, 13:29

Kiedyś mniejszą przykładałam do tego wagę, bo byłam częściej na zakupach wybierając drobne rzeczy które były mi na bieżąco potrzebne. Teraz robię większe zakupy raz na jakiś czas i zwracam uwagę na ceny, na jakość i na dobre zaopatrzenie sklepów. Też ostatnie zakupy robiłam w Carrefour i byłam bardzo mile zaskoczona. Wszystkie ceny stałe, bardzo duży wybór produktów.

dimorek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 18 lut 2020, 10:13

Re: zakupy

30 maja 2021, 17:46

A czy kojarzycie sklep https://www.stiga.pl/sklep/koszenie-tra ... -spalinowe z kosiarkami spalinowymi?
Z tego co patrzylem po roznych ofertach i opiniach to ludzie najbardziej polecaja wlasnie producenta Stiga. Jak to wygląda w praktyce?

MoniMil
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 11 sty 2019, 09:45

Re: zakupy

31 maja 2021, 09:27

To zależy jakie zakupy. Spożywcze faktycznie robię stacjonarnie, ale jeśli chodzi o wszystkie pozostałe, to zdecydowanie wybieram internet. Ostatnio meblowałam salon i większość mebli kupiłam tutaj: https://www.mirjan24.pl/

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: zakupy

31 maja 2021, 21:07

Ostatnio znów postawiłam na Carrefour i zrobiłam mega zakupy w niższych cenach. Mam ich aplikację to też pozwala nieźle zaoszczędzić. Teraz jest rabat -30% na zabawki z okazji dnia dziecka.

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: zakupy

02 cze 2021, 17:44

Często w weekendy idę do Mazurka na zakupy bo jest zawsze otwarty. Sklepów Mazurek jest dużo i chyba zna je każdy mieszkaniec Olsztyna. https://sklepmazurek.pl

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość