Awatar użytkownika
szumickanatka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 05 lis 2020, 14:03

kremy na cellulit - co sądzicie o Onshea?

02 gru 2020, 13:53

Mam nadzieję, że zadałam pytanie w dobrym dziale, ale skoro dieta, fitness, odchudzanie to raczej w ten kanon wpisuje się również walka z cellulitem nie? No więc do brzegu, problemu z nadwagą nie mam i nie przeszkadza mi absolutnie moja waga, ale jak większość kobiet i mnie dotknął cellulit, który niestety nie wygląda za dobrze. Od jakiegoś czasu rozglądam się za skutecznymi metodami walki z pomarańczową skórką i trafiam na różnego typu porady, począwszy od zabiegów, picia Cisowianki xd aż po właśnie kremy. Dużo dobrego słyszałam o kremie Onshea, ale nadal nie jestem do końca przekonana czy tego typu specyfiki mają realne działanie. Z chęcią posłucham rad oraz opinii Pań, które może miały styczność z tym produktem lub z jakimś podobnym. Z góry dziękuję :)

Ciri
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 02 gru 2020, 13:58

Re: kremy na cellulit - co sądzicie o Onshea?

09 gru 2020, 13:13

Wydaje mi się, że temat dobry :) A jeśli chodzi o krem to używałam tego, o którym piszesz i mogę Tobie z czystym sumieniem polecić. Będziesz z niego zadowolona o ile się faktycznie przyłożysz, regularnie będziesz się ruszać i wprowadzisz zdrowe nawyki żywieniowe. Jeśli będziesz jedynie smarować się kremem, wtedy będziesz należeć do drugiej grupy, która uważa, że tego typu "specyfiki" nie działają :)

Awatar użytkownika
MariGold
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 09 gru 2020, 13:16

Re: kremy na cellulit - co sądzicie o Onshea?

16 gru 2020, 14:08

Też używałam i polecam. @Ciri ma rację, jak dołożyć krem do diety i ćwiczeń to efekty będą. Jeśli konkretnie chodzi o krem, to nie mam dużego porównania, bo to mój pierwszy, więc niczego więcej nie testowałam, ale u mnie po prostu działa :)

Awatar użytkownika
szumickanatka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 05 lis 2020, 14:03

Re: kremy na cellulit - co sądzicie o Onshea?

21 gru 2020, 12:56

To też ma być właśnie mój pierwszy krem tego typu @MariGold i kompletnie nie wiem czego się po nim spodziewać oraz czego oczekiwać. Ile go już stosujesz? I jak wyglądają efekty?

Awatar użytkownika
MariGold
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 09 gru 2020, 13:16

Re: kremy na cellulit - co sądzicie o Onshea?

22 gru 2020, 16:03

Na razie stosuję go tak uczciwie i regularnie około miesiąca. Producent wskazuje, że pierwsze efekty mogą być gdzieś po dwóch tygodniach, ja je zaobserwowałam tak po około trzech. Efektami u mnie jest to, że skóra na pewno bardziej jest nawilżona, taka jakby to powiedzieć, bardziej napięta i cellulit nawet na pierwszy rzut oka wydaje się mniejszy. Sama jestem ciekawa co będzie dalej, ale zapowiada się naprawdę w porządku :)

Awatar użytkownika
6revoo6
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 16 gru 2020, 14:17

Re: kremy na cellulit - co sądzicie o Onshea?

24 gru 2020, 11:42

Może jakbyś dołożyła do tego bodywrapping to efekty byłyby szybciej. Słyszałam, że taka forma wcierania kremu wielu dziewczynom pomaga

ciasteczko
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 03 mar 2021, 13:29

Re: kremy na cellulit - co sądzicie o Onshea?

03 mar 2021, 14:51

U mnie się sprawdziła akurat Topła Dermo Body. Generlanie lubię te kosmetyki, raz na necie przeglądałam ceny i zamówiłam w dobrej cenie na notino. Ale jak wiadomo ćwiczenia i odpowiednie żywienie również mają udział w redukcji cellulitu

MariolaKuleczka5
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 31 sty 2019, 11:38

Re: kremy na cellulit - co sądzicie o Onshea?

10 cze 2021, 09:34

Moim zdaniem bardzo dobre zabiegi na cellulit sa tylko w gabinetach kosmetycznych...a krem to tylko 10 % całości. Ja chodzę na zabiegi ROLL SHAPER łódź do tego gabinetu Studio Figura http://studiofigura-lodzchojny.pl/ i taki zabieg naprawdę daje mi dobre efekty.

jablonka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 01 wrz 2017, 20:19

Re: kremy na cellulit - co sądzicie o Onshea?

30 lis 2021, 16:37

Kremy mi nie pomagały na cellulit a właśnie jakiś czas temu zaczęłam regularnie chodzić na zabiegi endermologii do salonu Mariposa w Warszawie https://endermologia-warszawa.pl/ super sprawa. Masaż ujędrnia skórę i zwalcza cellulit.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość