makowiecka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 13 sty 2018, 13:01

wyposażenie do salonu fryzjerskiego

22 lut 2021, 17:08

Gdzie się zaopatrujecie w sprzet fryzjerski?

koalabear
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 26 mar 2019, 16:51

Re: wyposażenie do salonu fryzjerskiego

26 lut 2021, 01:20

Głównie to w hurtowniach fryzjerskich, najłatwiej kupić i największy wybór, ale staram się po prostu patrze pod konkretny sprzęt, mam dużo urządzeń babyliss PRO, lubię ich sprzet, jest fajnei zaprojektowany, a w hurtowniach fryzjerskich raczej nie ma problemu z dostaniem

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: wyposażenie do salonu fryzjerskiego

03 mar 2021, 08:10

Dobry tekst - wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/blog/jak-urzadzic-salon-fryzjerski-by-byl-przytulny-i-funkcjonalny.html
Moim zdaniem rozwiązanie pierwsza klasa, które ma w sobie to coś. Kwestia taka, jakie macie oczekiwania.
Ale oczywiście taki salon powinien być optymalnie wyposażony.

makowiecka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 13 sty 2018, 13:01

Re: wyposażenie do salonu fryzjerskiego

13 maja 2021, 22:09

dzięki za porady, znalazłam fajna hurtownię fryzjerska w okolicy i namierzyłam tam sporo sprzetu od Babyliss PRO, kupilam pare urzadzen i jetem bardzo zadoolona z zakupu, sprzet jest ciagle w użytku bo mam klientow praktycznie caly czas.

saloema
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 22 lut 2020, 18:39

Re: wyposażenie do salonu fryzjerskiego

23 cze 2021, 23:07

rozglądam sie za maszynka i trymerem do salonu, widziałam, ze babyliss pro ma taki zestaw, i trymer i maszynka działa i bezprzewodowo i sieciowo świetna sprawa bo można uzywać bez przerw. Wizualnie też prezentuja sie nienagannie, a na to także zwracam uwagę

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: wyposażenie do salonu fryzjerskiego

07 lip 2021, 07:09

W sumie to macie tutaj każdy element - wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl
Lepiej postawić na jakość niż na byle co. Tylko solidnie rozwiązania zachęcą klientów.
A byle czym takiego efektu nigdy nie osiągniecie, bo niby jak?

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: wyposażenie do salonu fryzjerskiego

14 paź 2022, 07:13

Raz jeszcze. Wszystkie rozwiązania, które mogą się przydać - wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl
Sporo tego jest, ale jeśli salon ma funkcjonować, to potrzebuje jakości. Dopasujcie wszystkie elementy, to będziecie zadowoleni.
Bez tego jakości salon nie ma szans na rozwój.

Fedoceeva
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 17 gru 2022, 01:28

Re: wyposażenie do salonu fryzjerskiego

21 mar 2023, 00:09

Салон красоты Fast Line Studio в Кракове - это место, где можно получить первоклассный сервис и насладиться профессиональными процедурами для ухода за красотой и здоровьем. Приветливый персонал, приятная атмосфера и индивидуальный подход к каждому клиенту делают этот салон идеальным выбором для тех, кто хочет чувствовать себя ухоженным и красивым. Одним из главных преимуществ Fast Line Studio является качественный маникюр в Кракове https://fastlinestudio.pl/ru/cennik/manicure/. Здесь вы можете насладиться маникюром любого уровня сложности, от классического до оригинального дизайна. Каждый мастер салона работает с использованием только самых лучших материалов, что обеспечивает долговечность и красоту вашего маникюра. Я рекомендую салон красоты Fast Line Studio всем, кто хочет получить высококачественные услуги и чувствовать себя великолепно!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość